Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Mrówka: Zmiana terminu lotu balonem [AKTUALIZACJA]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 29 maj 2018, 17:44


Mrówka: Zmiana terminu lotu balonem [AKTUALIZACJA]

1 i 2 czerwca chojnowski market Mrówka obchodzić będzie swoje urodziny. Główną atrakcją jubileuszu ma być lot balonem koszowym - to właśnie o tą nagrodę wielu z Was rywalizowało w organizowanych przez minione miesiące konkursach. Niestety - ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne konieczna będzie zmiana terminu lotu.

Do organizacji lotu balonem - nawet jeżeli jest on na uwięzi - konieczne są odpowiednie warunki atmosferyczne. Piloci balonu w oparciu o prognozę pogody dla pilotów zdecydowali, że nie przyjadą do Chojnowa w ciągu najbliższych czterech dni, ponieważ wiatr powyżej 5 m/s uniemożliwi im bezpieczne postawienie balonu przy markecie.

Wstępnie data ich przyjazdu ustalona jest na połowę przyszłego tygodnia

Wkrótce więcej informacji.

1 i 2 czerwca zapraszamy do Mrówki na urodziny marketu. Parking sklepu zapełnią stoiska wystawców. Na miejscu będzie można porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm, skorzystać z ich porad, czy zobaczyć prezentację konkretnych produktów.

Urodzinom Mrówki tradycyjnie towarzyszyć będą konkursy. W tych dniach każdy z klientów będzie mógł wziąć udział w konkursie na największy paragon godziny. Wystarczy, że po zakupach zarejestruje swój paragon. Co godzinę wybierany będzie dowód zapłaty o największej wartości - ich właściciele zdobędą szansę na cenne nagrody. Co więcej - wszystkie nagrodzone paragony godzin wezmą udział w konkursie na największy paragon dnia. Organizatorzy urodzin przygotowali dwie nagrody specjalne.

Urodziny Mrówki to także masa atrakcji dla dzieci. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają dmuchane zjeżdżalnie, liczne konkursy, atrakcje i zabawy prowadzone przez profesjonalnego animatora.

Zobacz również: Wiesz kiedy otwarta została chojnowska Mrówka? [KONKURS]