Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Mnóstwo zabawy i atrakcji na Dniu Dziecka w Witkowie [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 25 maj 2018, 15:02 Wszystkich komentarzy: 0


Mnóstwo zabawy i atrakcji na Dniu Dziecka w Witkowie [ZDJĘCIA]

Mnóstwo atrakcji i zabawy czekało w dniu dzisiejszym na dzieci w Witkowie. Latorośl na gminny Dzień Dziecka zaprosili Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz, Sołtys i Samorząd Sołectwa Witków oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Dzień Dziecka został otwarty poprzez wypuszczenie do nieba setki balonów w barwach biało-czerwonych. Akcja nawiązywała do obchodzonej w tym roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i miała na celu symboliczne upamiętnienie osób, które walczyły o wolną Polskę.

Z inicjatywy dzieci na scenie poprowadzony został koncert życzeń dla mam z okazji jutrzejszego Dnia Matki. Przed publicznością zaprezentowali się uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Chojnów. Mieliśmy okazję usłyszeć piosenki skierowane do mam, o tematyce zbliżających się wakacji czy też o charakterze patriotycznym. Nie zabrakło również recytacji czy pokazów tanecznych - w tym zumby.

W programie dzisiejszej imprezy przewidziano szereg atrakcji, w tym: zabawy animacyjne, warsztaty plastyczne, gry planszowe XXL, zabawy z wodnymi balonami, festiwal baniek mydlanych, malowanie twarzy, pokaz magii ulicznej, dmuchańce, zjeżdżalnie. O atrakcje dla dzieci zadbali ponadto strażacy ochotnicy z Witkowa. Organizatorzy zadbali ponadto o smaczne pożywienie prosto z grilla.

Poniżej prezentujemy fotorelację z dzisiejszej zabawy w Witkowie.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.