Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dzień Dziecka w Witkowie. Zaproszenie dla wszystkich dzieci

Autor Urząd Gminy Chojnów
Data utworzenia: 22 maj 2018, 23:43 Wszystkich komentarzy: 0


Dzień Dziecka w Witkowie. Zaproszenie dla wszystkich dzieci

Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz, Sołtys i Samorząd Sołectwa Witków oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają wszystkie dzieci na wspólne świętowanie "Dnia Dziecka" już w najbliższy piątek w Witkowie.

Startujemy o godz. 9:00. Aby zachęcić najmłodszych do aktywności patriotycznej w ramach obchodzonego w tym roku jubileuszu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, usłyszymy najbardziej popularne piosenki patriotyczne w wykonaniu uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Chojnów a jako symbol pamięci o osobach, które walczyły o wolną Polskę, dzieci wypuszczą setkę biało-czerwonych balonów do nieba.

Z inicjatywy dzieci na scenie przeprowadzony zostanie koncert życzeń dla mam z okazji zbliżającego się "Dnia Matki".

W programie przewidziano także szereg atrakcji: zabawy animacyjne, warsztaty plastyczne, gry planszowe XXL, zabawy z wodnymi balonami, festiwal baniek mydlanych, malowanie twarzy, pokaz magii ulicznej, dmuchańce, zjeżdżalnie.

Tego dnia Gminny Dzień Dziecka odwiedzą najbardziej lubiane postacie bajkowe: Myszki Miki i Mini, Tygrysek i Kubuś Puchatek, Ania i Elza z Krainy Lodu, Bohaterowie Star Wars, a nawet Kucyki Ponny.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.