Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowscy policjanci zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty do gier

Autor admin
Data utworzenia: 09 maj 2018, 10:56 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowscy policjanci zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty do gier

Policjanci Referatu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Chojnowie wraz z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier hazardowych. To kolejne w ostatnim czasie uderzenie w nielegalny hazard na terenie Chojnowa. Właścicielom zatrzymanych urządzeń grozi łączna kara pieniężna w wysokości 300 000 złotych, tj. po 100 tysięcy od jednego automatu oraz nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

- Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że w jednym z lokali na terenie Chojnowa mogą być przechowywane nielegalne urządzenia do gier hazardowych. W wyniku realizacji sprawy, funkcjonariusze zarekwirowali 3 nielegalne automaty do gier. W momencie wejścia kontrolujących do lokalu urządzenia były włączone do prądu, gotowe do pracy - informuje podkom. Iwona Król-Szymajda z biura pasowego KMP w Legnicy - Na włączonym do sieci energetycznej urządzeniu funkcjonariusze przeprowadzili eksperyment procesowy, który dowiódł, że testowana maszyna jest automatem do gier hazardowych.

W sprawie nielegalnych automatów wszczęte zostało postępowanie karno skarbowe, które wyjaśni wszystkie okoliczności spawy i ustali odpowiedzialność poszczególnych osób zaangażowanych w nielegalny proceder.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.