Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowska filia Powiatowego Urzędu Pracy zaprasza pracodawców do współpracy

Autor Powiatowy Urząd Pracy
Data utworzenia: 08 maj 2018, 15:14 Wszystkich komentarzy: 4


Chojnowska filia Powiatowego Urzędu Pracy zaprasza pracodawców do współpracy

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy Filia w Chojnowie zaprasza pracodawców do współpracy w zakresie zatrudniania osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie w ramach realizowanego projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych od 30 roku życia w powiecie legnickim (2018)".

Projekt wspiera aktywizację osób od 30 roku życia pozostających bez pracy, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, należące do co najmniej jednej z poniższych grup tj. osoby po 50 roku życia, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach (tj. posiadające wykształcenie na poziomie maksymalnie średnim), osoby długotrwale bezrobotne (tj. pozostające bez pracy nieprzerwanie przez okres ponad 12 miesięcy).

W ramach projektu realizowane są działania wspierające pracodawców oraz osoby bezrobotne w ich wejściu lub powrocie na rynek pracy, takie jak staż.


Zapraszamy również osoby bezrobotne, zarejestrowane w naszym Urzędzie, do aktywnego udziału w realizowanym przez nas projekcie! Zapraszamy zwłaszcza osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności!


Osoby zarejestrowane w naszym urzędzie mogą składać wnioski na następujące formy wsparcia:

- szkolenia indywidualne (w tym możliwość zwrotu kosztów dojazdu oraz pokrycia kosztów badań lekarskich; w pierwszej kolejności realizowane będą wnioski z potwierdzeniem zatrudnienia po ukończonym szkoleniu);

- jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej (maksymalna kwota, o którą można wnioskować to 25000 zł; nabór wniosków od 05.06.2018).

Szczegółowe informacje na temat realizowanego projektu oraz oferowanych form aktywizacji można uzyskać u swojego doradcy klienta oraz na stanowiskach realizujących poszczególne instrumenty rynku pracy:

Szkolenia oraz środki na podjecie działalności gospodarczej: Pok. nr 6 tel. nr 76/818 85 25 w. 26

Staże: Pok. nr 3 tel. nr 76/818 85 25 w. 23.


Zapraszamy do składania wniosków!


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020
Komentarze

jak to się dzieje że pracodawcy szukają pracowników a tyle osób jest bez pracy , zadziwia mnie to
zgłoś komentarz
Babciu, bo Polacy to cwane bestie i nikomu nie chce się pracować za 1600zł na rękę. Lepiej przecież zrobić ze trzy razy 500+, brać zasiłek na dzieci, na siebie, jakieś zapomogi z mopsu, gopsu, sropsu i wychodzi 3000zł na rączkę za siedzenie w domu na dupie.
zgłoś komentarz
POWINNY WRÓCIĆ NAKAZY PRACY..ROWY POZARASTANE,PARKI I ULICE BRUDNE ,ŁAWKI PONISZCZONE A MY Z NASZYCH PODATKÓW WYPŁACAMY ZAPOMOGI...........W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI
zgłoś komentarz
Nie chcą i mają rację, co to za płaca za 1600 zł. Z mops dostaniesz maksymalnie 600 zł, a minimum to 30, mało kto dostaje 600, prawie nikt, najczęściej zapomoga wynosi 200-300 zł, skąd wyliczenia że ktoś dostaje 3 tyś? no chyba że ma 6 dzieci i zero dochodów, jak ma dochody to 2,5 tyś. Z jednym dzieckiem nie dostaniesz nic, zapomogę 280 zł . Skąd ty bierzesz te wyliczenia.?
Miasto zwalnia na lata zakłady pracy z podatków a oni zatrudniają Ukraińców, a to nasza kasa a zwolnienia podatkowe po to aby zatrudniać mieszkańcy mieli prace. Gdyby nie Ukraińcy musieli by płacić więcej za pracę a tak maja tanią siłę roboczą.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.