Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Drum Battle w Galerii Piastów

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 07 maj 2018, 15:37


Drum Battle w Galerii Piastów

Już w piątek 18 maja o godzinie 16:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowe wydarzenie instrumentalne pod hasłem Drum Battle. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Tomasz Łosowski – polski perkusista, muzyk sesyjny, edukator. Jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej.

Nie ważne ile macie lat! Niech porwie was muzyka! Finałem wydarzenia będzie koncert Tomasza Łosowskiego, który zaprezentuje się w ciekawym repertuarze muzycznym.

Poniżej harmonogram wydarzenia

Program:

Godz. 16:00 parada perkusyjna (amerykańskie rytmy marszowe, samba, batucada)

Godz. 17:00 muzyczny.pl - i jego świat perkusji (prezentacja perkusji akustycznych i elektronicznych oraz djembe, cajon i innych etnicznych instrumentów perkusyjnych z oferty sklepu muzyczny.pl)

Godz.18:00 wybory „Najszybszego Legnickiego Pałkera” (zabawa z nagrodami polegająca na pomiarze ilości uderzeń wykonanych przez grającego w ciągu 1 minuty)

Godz. 19:00 koncert Tomka Łosowskiego (w programie utwory z projektów artystycznych tego wybitnego polskiego perkusisty jak: Kombi, Orange Trane, Quartado)