Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Czas relaksu z Andrzejem Rybińskim [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 03 maj 2018, 21:47 Wszystkich komentarzy: 0


Czas relaksu z Andrzejem Rybińskim [ZDJĘCIA]

Za nami "Muzyczna Majówka". Przed mieszkańcami Chojnowa zaprezentowali się muzycy z lokalnego zespołu Plug'n'Blues, laureaci konkursu "Nuty o Ojczyźnie" oraz Andrzej Rybiński. Pomimo opadów deszczu, koncert gwiazdy wieczoru cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony chojnowian.

"Muzyczna Majówka" na chojnowskim Rynku rozpoczęła się o godzinie 16:00 od koncertu zespołu Plug'n'Blues z Chojnowa. Grupa powstała w lutym 2018 roku i wykonuje muzykę mocno osadzoną w ramach bluesa. W repertuarze zespołu znajdują się covery takich zespołów, jak m.in.: Breakout, Kasa Chorych, Dżem, jak i kompozycje autorskie. W skład Plug'n'Blues wchodzą: Tomasz Łabowicz, Waldemar Winkler, Ireneusz Matys oraz Jakub Matys.

Jako kolejni na scenie zaprezentowali się laureaci organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji konkursu "Nuty o Ojczyźnie". Konkurs piosenki patriotycznej skierowany został do uczniów chojnowskich szkół. Organizatorzy wydarzenia za cel postawili sobie kształtowanie poczucia patriotyzmu a także m.in. prezentację i promocję polskich pieśni patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.

Koncert gwiazdy wieczoru rozpoczął się punktualnie o godzinie 18:00. Andrzej Rybiński - wokalista, gitarzysta i kompozytor, sławę w całej Polsce zyskałdzięki takim przebojom jak "Nie liczę godzin i lat", "Za każdą cenę" czy "Czas relaksu".

Po koncercie mieszkańcy Chojnowa a także goście naszego miasta mieli okazję do zrobienia sobie zdjęcia z gwiazdą oraz zdobycia autografu.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.