Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Andrzej Rybiński gwiazdą chojnowskich obchodów Święta Konstytucji

Autor admin
Data utworzenia: 24 kwiecień 2018, 14:07 Wszystkich komentarzy: 0


Andrzej Rybiński gwiazdą chojnowskich obchodów Święta Konstytucji

Wielkimi krokami zbliżamy się do tegorocznej majówki. W Chojnowie kulminacją długiego weekendu będą wydarzenia związane z 227. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Oprócz tradycyjnych obchodów przed obeliskiem na ulicy Chmielnej, tego dnia spotkamy się także na Rynku na "Muzycznej Majówce". Gwiazdą wydarzenia będzie Andrzej Rybiński.

Trzeciomajowe obchody rozpoczną się od złożenia kwiatów pod obeliskiem przy ulicy Chmielnej. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:30. O godzinie 12:00 w kościele farnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła odbędzie się Msza Święta w intencji Ojczyzny.

"Muzyczna Majówka" na chojnowskim Rynku rozpocznie się się o godzinie 16:00 oraz koncertu zespołu Plug'n'Blues z Chojnowa. Grupa powstała w lutym 2018 roku i wykonuje muzykę mocno osadzoną w ramach bluesa. W skład zespołu wchodzą: Tomasz Łabowicz, Waldemar Winkler, Ireneusz Matys oraz Jakub Matys.

Kolejnym punktem muzycznej majówki będzie koncert Nuty o Ojczyźnie w ramach którego usłyszymy laureatów organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji konkursu piosenki patriotycznej.

Na godzinę 18:00 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru. Andrzej Rybiński - wokalista, gitarzysta i kompozytor, sławę w całej Polsce dzięki takim przebojom jak Nie liczę godzin i lat, Za każdą cenę czy Czas relaksu.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform