Poznaj zwycięzców Międzyszkolnej Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego w SP3 [ZDJĘCIA]
20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie odbyła się szósta edycja Międzyszkolnej Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego dla klas 4-7. Na starcie stanęło 96 uczniów z 10 szkół podstawowych.
- Podczas testu pisemnego uczniowie musieli wykazać się znajomością gramatyki i leksyki języka angielskiego i niemieckiego - zaznacza mgr Justyna Piróg - nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 3. W olimpiadzie udział wzięli reprezentanci: SP Rokitki, SP Okmiany, SP Krzywa, SP Budziwojów, SP Niedźwiedzice, SP Stary Łom, SP1 Złotoryja, SP4 Bolesławiec oraz SP4 Chojnów i SP3 Chojnów.
Wszystkim zaangażowanym w organizację olimpiady dziękują organizatorzy - Opiekunom dziękujemy za pomoc w konkursie a uczniom gratulujemy wyników. Specjalne podziękowania dla nauczycieli: Katarzyny Adamskiej z SP3 Chojnów, Elizy Gindy z SP3 Chojnów, Justyny Dziubak-Sobiechowskiej z SP4 Chojnów, Marii Lis z SP4 Chojnów, Dominiki Iwanickiej – Mastalerz SP Okmiany, Katarzyny Szydełko z SP Rokitki, Malwiny Stal z SP Budziwojów, Agaty Przyłuckiej z SP Niedźwiedzice, Aleksandry Kostyszyn z SP Krzywa, Klaudii Kobzy z SP1 Złotoryja oraz dla Martyny Daczkowskiej z SP4 Bolesławiec.
WYNIKI:
klasa 4 - język angielski
1. Jakub Gucał - SP3 Chojnów
2. Michał Piróg - SP3 Chojnów
3.Wiktor Gnas - SP3 Chojnów
Milena Przybylska - SP4 Bolesławiec
Natasza Kotowska - SP4 Bolesławiec
Wyróżnienie: Oliwier Dominiak SP Krzywa, Borys Kaszubowski SP4 Chojnów, Julia Kamińska SP3 Chojnów, Wojciech Hołowiński SP3 Chojnów, Oliwia Wójcik SP3 Chojnów, Kacper Jaworski SP3 Chojnów, Wiktoria Bąk SP Budziwojów
klasa 5 - język angielski
1. Natalia Chopiak - SP3 Chojnów
Szymon Wolski - SP Rokitki
Marcel Sobiechowski - SP4 Chojnów
2. Jowita Gortych - SP4 Bolesławiec
3. Julia Czapińska - SP1 Złotoryja
Wyróżnienie: Szymon Obolewicz - SP1 Złotoryja, Kaja Krakowska - SP4 Chojnów
klasa 6 - język angielski
1. Igor Markiewicz - SP4 Bolesławiec
2. Kacper Kapral - SP3 Chojnów
3. Hubert Kupczyński - SP4 Chojnów
Mikołaj Kozyra - SP1 Złotoryja
Stanisław Henś - SP4 Chojnów
Wyróżnienie: Zuzanna Kudelska - SP3 Chojnów
klasa 7 - język angielski
1. Klaudia Śliwiany - SP4 Chojnów
2. Natalia Bałuch - SP3 Chojnów
Marta Krasna - SP3 Chojnów
Aleksandra Polańska - SP Rokitki
3. Mikołaj Wołoszyn - SP4 Chojnów
Bartosz Spychała - SP1 Złotoryja
Wyróżnienie: Katarzyna Gawluk - SP Krzywa
klasa 4 – język niemiecki
1. Wiktor Gnas - SP3 Chojnów
Natalia Kuczerka - SP3 Chojnów
2. Milena Zdanek - SP3 Chojnów
3. Jakub Gucał - SP3 Chojnów
Kacper Jaworski - SP3 Chojnów
klasa 5 – język niemiecki
1. Natalia Chopiak - SP3 Chojnów
2. Magdalena Szydłowska - SP3 Chojnów
3. Hanna Giersok - SP3 Chojnów
Wyróżnienie: Laura Ziembowska - SP3 Chojnów, Lidia Janczak - SP Niedźwiedzice
klasa 6 – język niemiecki
1. Maja Marysiewicz - SP4 Chojnów
2. Aleksandra Jopkiewicz - SP4 Bolesławiec
Wojciech Raszczuk - SP4 Bolesławiec
3. Pola Wiśniewska - SP4 Bolesławiec
Natalia Pyrz - SP Krzywa
klasa 7 – język niemiecki
1. Marcelina Wiśniewska - SP3 Chojnów
2. Inga Zdaniuk - SP1 Złotoryja
3. Emilia Dziurbiel - SP Okmiany
Marta Krasna - SP3 Chojnów
Dawid Kanclerz - SP3 Chojnów
Wyróżnienie: Natalia Bałuch - SP3 Chojnów, Bartosz Spychała - SP1 Złotoryja
19:37