Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Poznaj zwycięzców Międzyszkolnej Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego w SP3 [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 22 kwiecień 2018, 22:38 Wszystkich komentarzy: 0


Poznaj zwycięzców Międzyszkolnej Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego w SP3 [ZDJĘCIA]

20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie odbyła się szósta edycja Międzyszkolnej Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego dla klas 4-7. Na starcie stanęło 96 uczniów z 10 szkół podstawowych.

- Podczas testu pisemnego uczniowie musieli wykazać się znajomością gramatyki i leksyki języka angielskiego i niemieckiego - zaznacza mgr Justyna Piróg - nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 3. W olimpiadzie udział wzięli reprezentanci: SP Rokitki, SP Okmiany, SP Krzywa, SP Budziwojów, SP Niedźwiedzice, SP Stary Łom, SP1 Złotoryja, SP4 Bolesławiec oraz SP4 Chojnów i SP3 Chojnów.

Wszystkim zaangażowanym w organizację olimpiady dziękują organizatorzy - Opiekunom dziękujemy za pomoc w konkursie a uczniom gratulujemy wyników. Specjalne podziękowania dla nauczycieli: Katarzyny Adamskiej z SP3 Chojnów, Elizy Gindy z SP3 Chojnów, Justyny Dziubak-Sobiechowskiej z SP4 Chojnów, Marii Lis z SP4 Chojnów, Dominiki Iwanickiej – Mastalerz SP Okmiany, Katarzyny Szydełko z SP Rokitki, Malwiny Stal z SP Budziwojów, Agaty Przyłuckiej z SP Niedźwiedzice, Aleksandry Kostyszyn z SP Krzywa, Klaudii Kobzy z SP1 Złotoryja oraz dla Martyny Daczkowskiej z SP4 Bolesławiec.


WYNIKI:

klasa 4 - język angielski

1. Jakub Gucał - SP3 Chojnów

2. Michał Piróg - SP3 Chojnów

3.Wiktor Gnas - SP3 Chojnów

Milena Przybylska - SP4 Bolesławiec

Natasza Kotowska - SP4 Bolesławiec

Wyróżnienie: Oliwier Dominiak SP Krzywa, Borys Kaszubowski SP4 Chojnów, Julia Kamińska SP3 Chojnów, Wojciech Hołowiński SP3 Chojnów, Oliwia Wójcik SP3 Chojnów, Kacper Jaworski SP3 Chojnów, Wiktoria Bąk SP Budziwojów

klasa 5 - język angielski

1. Natalia Chopiak - SP3 Chojnów

Szymon Wolski - SP Rokitki

Marcel Sobiechowski - SP4 Chojnów

2. Jowita Gortych - SP4 Bolesławiec

3. Julia Czapińska - SP1 Złotoryja

Wyróżnienie: Szymon Obolewicz - SP1 Złotoryja, Kaja Krakowska - SP4 Chojnów

klasa 6 - język angielski

1. Igor Markiewicz - SP4 Bolesławiec

2. Kacper Kapral - SP3 Chojnów

3. Hubert Kupczyński - SP4 Chojnów

Mikołaj Kozyra - SP1 Złotoryja

Stanisław Henś - SP4 Chojnów

Wyróżnienie: Zuzanna Kudelska - SP3 Chojnów

klasa 7 - język angielski

1. Klaudia Śliwiany - SP4 Chojnów

2. Natalia Bałuch - SP3 Chojnów

Marta Krasna - SP3 Chojnów

Aleksandra Polańska - SP Rokitki

3. Mikołaj Wołoszyn - SP4 Chojnów

Bartosz Spychała - SP1 Złotoryja

Wyróżnienie: Katarzyna Gawluk - SP Krzywa

klasa 4 – język niemiecki

1. Wiktor Gnas - SP3 Chojnów

Natalia Kuczerka - SP3 Chojnów

2. Milena Zdanek - SP3 Chojnów

3. Jakub Gucał - SP3 Chojnów

Kacper Jaworski - SP3 Chojnów

klasa 5 – język niemiecki

1. Natalia Chopiak - SP3 Chojnów

2. Magdalena Szydłowska - SP3 Chojnów

3. Hanna Giersok - SP3 Chojnów

Wyróżnienie: Laura Ziembowska - SP3 Chojnów, Lidia Janczak - SP Niedźwiedzice

klasa 6 – język niemiecki

1. Maja Marysiewicz - SP4 Chojnów

2. Aleksandra Jopkiewicz - SP4 Bolesławiec

Wojciech Raszczuk - SP4 Bolesławiec

3. Pola Wiśniewska - SP4 Bolesławiec

Natalia Pyrz - SP Krzywa

klasa 7 – język niemiecki

1. Marcelina Wiśniewska - SP3 Chojnów

2. Inga Zdaniuk - SP1 Złotoryja

3. Emilia Dziurbiel - SP Okmiany

Marta Krasna - SP3 Chojnów

Dawid Kanclerz - SP3 Chojnów

Wyróżnienie: Natalia Bałuch - SP3 Chojnów, Bartosz Spychała - SP1 Złotoryja



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.