Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Mały kundelek szuka domu

Autor admin
Data utworzenia: 20 kwiecień 2018, 11:56 Wszystkich komentarzy: 1


Mały kundelek szuka domu

Przy skrzyżowaniu drogi powiatowej Piotrowice-Osetnica z drogą gruntową prowadzącą na DK94 odnaleziony został pies. Urząd Gminy czeka na jakiś sygnał od osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji na temat przyjacielskiego kundelka.

- Mały kundelek jest bardzo łagodny i przyjacielski, choć trochę zagubiony. Mamy nadzieje, że nie został porzucony, a tylko zabłąkał się swojemu właścicielowi, dlatego czekamy na jakiś sygnał od osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji - zaznacza Sławomir Tęcza z Urzędu Gminy Chojnów - Oczywiście jeśli nie znajdzie się właściciel to czekamy na wszystkich chętnych, którzy mogą zapewnić nowy dom dla małego pieska. Zapewniamy wszelką pomoc przy adopcji tj. bezpłatne badania, szczepienia oraz sterylizację.

Kundelek przebywa pod opieką mieszkańców bloków w Osetnicy. Jeżeli nie uda się znaleźć nowego domu dla pieska, konieczne będzie przekazanie go do schroniska.

Urząd Gminy Chojnów czeka na kontakt pod numerem telefonu 76 8188 502 wew. 46 lub osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Chojnów ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów pok. 105.


Komentarze

Jak nie ma wlasciciela. Biorę go.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.