Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Policja rozpoczyna wiosenną lustrację dróg w powiecie legnickim i liczy na opinie mieszkańców

Autor admin
Data utworzenia: 06 kwiecień 2018, 15:10 Wszystkich komentarzy: 2


Policja rozpoczyna wiosenną lustrację dróg w powiecie legnickim i liczy na opinie mieszkańców

W powiecie legnickim ruszyła wiosenna lustracja dróg. Celem akcji jest weryfikacja poprawności w oznakowaniu oraz sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Policja zwraca się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.

- Komenda Miejska Policji w Legnicy wraz z zarządcami dróg prowadzi przegląd stanu oznakowania dróg. Działania mają na celu ujawnianie miejsc, które mogą spowodować zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W szczególności przeglądowi podlega: sprzeczne, nieprawidłowe i nieczytelne oznakowanie, nadmiernie restrykcyjne ograniczenia prędkości, brak lub zniszczone urządzenia drogowe, źle profilowane fragmenty dróg, drzewa rosnące zbyt blisko jezdni oraz inne utrudnienia, mające wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z biura prasowego legnickiej policji.

Policja oczekuje na opinie i sugestie, które można przekazywać do 30 kwietnia drogą elektroniczną na adres tomasz.plaszczyk@legnica.wr.policja.gov.pl lub pod numerem telefonu Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy 76 876 18 30 – od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30 oraz faxem pod numerem 76 876 18 35.


Komentarze

Jesienią też była akcja. Napisałem maila ze swoimi uwagami do pana T.Płaszczyk i ... do tej pory nie dostałem odpowiedzi :)
zgłoś komentarz
Policja to niech się lepiej weźmie za beszczelnych kierowców co zagrożenie stwarzają na ulicach, parkując gdzie popadnie, Widać nepotyzm totalny, nie ruszy policja znajomków, co parkują Przykłady ul. kolejowa, legnicka i witosa, co jakiś baran zaparkował wieczorem na chodniku że piesi nie mogli przejść. Wystarczy przejchać się raz policyjnym wozem po miescie i na 100% znajdzie się przynajmniej dwóch kierowców co nalezy sie mandat. Pytam się was gliniarze jak mam przejchać i skrecić w prawo jak jakiś idiota staną dokładnie przy samym skrzyżowaniu ??? Dlaczego musze to robic z lewego pasa, bo prawy zajęty?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.