Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 05 kwiecień 2018, 21:02 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura.


LUIS I OBCY

piątek, godz. 16.00

sobota, godz. 16.00

Familijny film animowany. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Jarosława Boberka i Pawła Domagałę.

Syn znanego ufologa nie ma żadnych przyjaciół i czuje się bardzo samotny. Pewnego dnia na jego podwórku ląduje… statek kosmiczny. Okazuje się, że na ziemię przybyły 3 sympatycznych kosmitów, z którymi chłopiec błyskawicznie się zaprzyjaźnia. Razem przeżyją wiele… nieziemskich przygód!

KOBIETA SUKCESU

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

Polska komedia romantyczna w reżyserii Roberta Wichrowskiego. W rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Więdłochę, Julę Wieniawę, Michała Roznerskiego i Bartosza Gelnera. Lekka i jak na ten gatunek przystało – dość przewidywalna fabuła nie wymaga od widza wielkiego zaangażowania. Choć dialogi kuleją, a momentami ma się wrażenie, że najwyższy poziom gry aktorskiej reprezentuje w tym filmie pies, to jest to produkcja, która przypadnie do gustu tym, którzy mają ochotę na wieczór przy niewymagającym filmie – lekkim, łatwym i przyjemnym, bez skomplikowanych wątków i niespodziewanych zwrotów akcji.

MARIA CALLAS

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

Francuski film dokumentalny w reżyserii Toma Volfa, opowiadający historię życia najsłynniejszej diwy operowej wszech czasów – Marii Callas – jednej z najbardziej fascynujących kobiet na świecie, pełnej sprzeczności, niesamowicie utalentowanej i wrażliwej, uczuciowej i uwikłanej w burzliwy trójkąt miłosny. Ambitna, pełna kompleksów, wrażliwa, uczuciowa, ale jednocześnie bezwzględna i niewierna.

Ta fascynująca produkcja powstała z niepublikowanych dotąd materiałów. Historia jest pełna emocji i rysuje portret jednej z najbardziej niesamowitych kobiet tego świata.

Tajemnice, skandale, plotki, burza uczuć i skrajne sprzeczności – tak w skrócie można opisać życie Marii Callas. Jaka była ona naprawdę? Odpowiedź możemy postarać się znaleźć właśnie w tym filmie.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.