Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Ile Pań pracuje w punkcie obsługi klienta chojnowskiej Mrówki? [KONKURS]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 23 kwiecień 2018, 14:00


Ile Pań pracuje w punkcie obsługi klienta chojnowskiej Mrówki? [KONKURS]

1 i 2 czerwca market budowlany PSB-Mrówka hucznie obchodzić będzie swoje urodziny, na które zaprasza wszystkich mieszkańców ziemi chojnowskiej. Na klientów sklepu czekają dwa dni atrakcji, promocji i konkursów. Zobacz co przygotowali organizatorzy i weź udział w konkursach z wyjątkowymi nagrodami.

Co nas czeka 1 i 2 czerwca?

Parking sklepu w trakcie urodzin zapełnią stoiska wystawców. Na miejscu będzie można porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm, skorzystać z ich porad, czy zobaczyć prezentację konkretnych produktów.

Urodzinom Mrówki tradycyjnie towarzyszyć będą konkursy. Każdy z klientów będzie mógł wziąć udział w konkursie na największy paragon godziny. Wystarczy, że po zakupach zarejestruje swój paragon. Co godzinę wybierany będzie dowód zapłaty o największej wartości - ich właściciele zdobędą szansę na cenne nagrody. Co więcej - wszystkie nagrodzone paragony godzin wezmą udział w konkursie na największy paragon dnia. Organizatorzy urodzin przygotowali dwie nagrody specjalne.

Urodziny Mrówki to także masa atrakcji dla dzieci. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają dmuchane zjeżdżalnie, liczne konkursy, atrakcje i zabawy prowadzone przez profesjonalnego animatora.

Zobacz fotorelację z zeszłorocznych urodzin Mrówki


Niecodzienna atrakcja urodzin. Weź udział w konkursie i wygraj wejściówkę na lot balonem!

Główną atrakcją piątych urodzin Mrówki będzie... lot balonem koszowym! Czegoś takiego nasze miasto jeszcze nie widziało. Wydarzenie będzie biletowane, jednak market Mrówka robi ukłon w stronę swoich klientów i organizuje konkurs, w którym do wygrania będzie wejściówka na lot.

Chciałbyś zobaczyć Chojnów z góry? Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Mrówkę. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie dotyczącego chojnowskiej Mrówki: Ile kobiet pracuje w punkcie obsługi klienta? Odpowiedzi prosimy publikować pod konkursowym postem na facebookowym profilu sklepu. Mile widziane polubienie profilu i udostępnienie konkursowego postu :D

Jeżeli nie udało Ci się wygrać - nie martw się! Do urodzin jeszcze trochę czasu, a konkursy odbywać będą się co tydzień! O kolejnych pytaniach informować będziemy na łamach portalu.

Niestety, lot balonem uzależniony będzie od warunków atmosferycznych. W przypadku gdyby te okazały się niekorzystne, organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmiany nagród - wówczas laureaci konkursu otrzymają inne wartościowe nagrody pochodzące ze sklepowych półek.

Właśnie trwa czwarty konkurs. Odpowiedzi można publikować do niedzieli, 29 kwietnia 2018 roku. Ogłoszenie wyników i rozpoczęcie kolejnego konkursu odbędzie się w poniedziałek, 30 kwietnia 2018 roku.

Do tej pory na listę zwycięzców zapisali się:

- Kamila Paweł Jędrzejczyk
- Adrian Kuprianowicz
- Ewelina Putyra

Urodziny to nie wszystko. Mrówka zaprasza na spotkania z przedstawicielami firmy Browin i Kärcher

28 kwietnia sklep PSB-Mrówka zaprasza na spotkanie z przedstawicielami firmy Browin.

Firma Browin powstała w 1979 roku jako producent drożdży winiarskich. Obecnie na rynku ma silną i ugruntowaną pozycję, którą systematycznie umacnia. Pod marką Browin produkowane są wszelkie niezbędne akcesoria do przetwórstwa domowego: wędliniarskie, winiarskie, piekarnicze, piwowarskie, serowarskie, przetwórcze oraz gorzelnicze.

W ramach spotkania odbędzie się prezentacja przetwórstwa wyrobów domowych. Chcesz dowiedzieć się jak robić ser, wędzić ryby czy wytwarzać różne trunki? To spotkanie jest dla Ciebie!

4 maja Mrówka gościć będzie pokaz przygotowany przez przedstawicieli marki Kärcher, znanej z produkcji urządzeń i systemów czyszczących, a zwłaszcza urządzeń wysokociśnieniowych.

Na miejscu będzie można zasięgnąć porad a także wypróbować sprzęt.

Polub Mrówkę i bądź na bieżąco!

facebook.com/mrowka.chojnow