Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Niedźwiedzice: Z Fundacją PZU po Lekcjach

Autor Stowarzyszenie Niedźwiedzice
Data utworzenia: 27 marzec 2018, 13:31 Wszystkich komentarzy: 0


Niedźwiedzice: Z Fundacją PZU po Lekcjach

Niedźwiedzice w roku 2017 otrzymały tytuł Najpiękniejszej Wsi Dolnego Śląska i nie zwalniają tempa! Od kilku miesięcy w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach trwają zajęcia pozalekcyjne w ramach programu Fundacji PZU „ Z Fundacją PZU po Lekcjach”.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice poparł listem intencyjnym Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz.

„Przepraszam - Tworzy się!” To szerokie spectrum oferty spędzania wolnego czasu, mające na celu odkrycie lub rozwijanie drzemiących w dzieciach pasji, zdolności, umiejętności, a zarazem edukacja na najwyższym poziomie. Od września 2017 r uczniowie biorą udział w zajęciach z zakresu astronomii, antropologi, biologii, chemii, matematyki, fizyki, medycyny, prawa i wielu wielu innych.

Zajęcia prowadzone są w sposób interaktywny przez wykwalifikowaną kadrę profesorów, nauczycieli, wśród których są takie nazwiska jak Robert Maciąg – znany podróżnik, laureat Travellera - nagrody National Geographic oraz Podróżnik Roku miesięcznika Podróże, a także Karolina Rosocka – kolecjonerka pieśni dawnych pasjonatka pieśni tradycyjnych i animatorka wielu działań na tym polu .

Podsumowaniem 10-miesięcznego projektu będzie wycieczka dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach

Projekt „Przepraszam - Tworzy się!” finansowany jest przez Fundację PZU w ramach programu „Z Fundacją PZU po Lekcjach”.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.