Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Reprezentacja Polski w piłce nożnej odwiedziła Chojnów

Autor Kasia_
Data utworzenia: 26 marzec 2018, 08:38 Wszystkich komentarzy: 1


Reprezentacja Polski w piłce nożnej odwiedziła Chojnów

W niedzielne popołudnie w naszym mieście gościła reprezentacja Polski w piłce nożnej do lat 17. Młodych sportowców i ich trenera przywitał burmistrz Jan Serkies.

Piłkarze spędzili czas na chojnowskim Basenie Miejskim, mieli też okazję zobaczyć Stadion Miejski.

Dziś o godz. 16.00 na boisku Chojnowianki odbędzie się trening reprezentacji Irlandii, a piłkarze znów skorzystają z Basenu Miejskiego, regenerując na nim siły.

Polacy walczą o awans do finału Mistrzostw Europy do lat 17. We wtorek odbędzie się mecz z Irlandią, którego wynik zadecyduje o wszystkim. W przypadku wygranej Polska awansuje z pierwszego miejsca do finału ME.Komentarze

Zajmijcie się dziurawymi drogami w Chojnowie, chodnikami, nieczynnymi mostami, źle realizowanymi budżetami obywatelskimi, inwestycjami, dlaczego burmistrz realizuje w roku tylko około 40% tego co zakłada , zadłużeniem miasta a nie taka ustawką propagandową . Dlaczego wszystkie ważniejsze inwestycje robi zawsze tuż przed samymi wyborami a przez 4 lata nic i tak odkąd rządzi. Radnymi co nic nie robią i biorą kasę, zróbcie zestawienie pod koniec kadencji kto ile wniósł projektów, interpelacji, rozliczyć tych nierobów co się lansują tylko na miastowych imprezach.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.