Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Źródlana woda - dla pracownika i klienta

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 23 marzec 2018, 15:16 Wszystkich komentarzy: 0


Źródlana woda - dla pracownika i klienta

Moda na dystrybutory z wodą źródlaną staje się coraz powszechniejsza. Jednak czy to jest tylko moda? Na pewno nie. Wiele szanujących się firm i różnych placówek dba o to, aby każdy z pracowników i klientów, mógł poczęstować się smaczną i zdrową wodą.

Dostęp do świeżej wody źródlanej przyda się podczas oczekiwania na spotkanie w firmie oraz na każdej konferencji. Nie wszyscy gustują w kawie czy herbacie, lub po prostu mają ochotę na zwykłą wodę, szczególnie w czasie upalnych dni. Woda nie służy tylko do gaszenia pragnienia, ale bardzo dobrze wpływa na pracę organizmu i ogólne psychofizyczne samopoczucie. Odpowiednie nawodnienie gwarantuje zwiększenie efektywności pracy, lepsze pomysły itd.

Pracodawca generalnie ma obowiązek dostarczyć wodę pitną pracownikom, zarówno tym zatrudnionym na umowę o pracę, jak i na inne umowy cywilnoprawne. Może to być woda butelkowana, chociaż taki wybór wiąże się ze znacznymi kosztami transportu, lub woda dostarczona wraz z dystrybutorem. W celu zapoznania się z ofertą różnych firm, warto zajrzeć na różne strony firm proponujących takie oferty, np. tutaj http://wodaaquavita.pl/oferta/woda-do-biura/i dokonać odpowiedniego wyboru. Jest to lepsze rozwiązanie niż woda butelkowana, ponieważ dostawy mają miejsce rzadziej i towar zajmuje o wiele mniej miejsca podczas transportu. Dzięki temu nie generuje wysokich kosztów dowozu. Niektóre z firm oferują bezpłatną instalację próbną, co pozwala na zapoznanie się z funkcjonowaniem dystrybutora i oceną przydatności takiego urządzenia w biurze czy innej placówce. Zazwyczaj w ramach umowy zawartej na czas nieokreślony, klient ma zagwarantowane od firmy dystrybuującej wodę bezpłatną dostawę, sanityzację oraz serwis (szybki dojazd w razie awarii urządzenia), stojaki do przechowywania butli z wodą oraz kubeczki jednorazowe i przede wszystkim fachową obsługę.

Dlaczego woda źródlana?

Lepiej zaopatrywać zakłady pracy w wodę źródlaną, niż wysoko mineralizowaną, ponieważ nadaje się do codziennego użytku. Zbyt duża ilość biopierwiastków w wodzie może prowadzić do odwrotnych skutków, niż przewidywanych, czyli wypłukanie składników mineralnych i zatrzymanie wody w organizmie. Może też dojść do kamicy nerkowej i wzrostu ciśnienia krwi.

Natomiast woda źródlana jest znacznie łagodniejsza w smaku i bezpieczna dla zdrowia. Ma w składzie o wiele mniej składników mineralnych, ale wystarczająco, aby wspomóc organizm w dobrym funkcjonowaniu wszystkich układów, m.in. krwionośnego, pokarmowego i nerwowego. Woda w biurze to bardzo dobre rozwiązanie, które zaprocentuje nie tylko zadowoleniem pracowników i klientów, ale też lepszymi osiągami pracy.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.