Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Burmistrz Miasta Chojnowa, miejscowy karykaturzysta i piosenkarka z Chojnowa w czołówce plebiscytu

Autor admin
Data utworzenia: 06 marzec 2012, 12:07 Wszystkich komentarzy: 17


Burmistrz Miasta Chojnowa, miejscowy karykaturzysta i piosenkarka z Chojnowa w czołówce plebiscytu

29 lutego 2012 r. zakończył się plebiscyt na „Osobowość Roku 2011” zorganizowany przez Panoramę Legnicką. W pierwszej dziesiątce znalazło się aż troje mieszkańców naszego miasta!


W plebiscycie głosować mogli czytelnicy Panoramy Legnickiej wysyłając SMS-y lub kupony konkursowe drukowane co tydzień w gazecie.
Wśród 62 zgłoszonych uczestników pięciu pochodziło z naszego miasta i jeden z Gminy Chojnów:

  • Jan Serkies – burmistrz, który rewitalizuje zabytkowy rynek w Chojnowie
  • Jan Kowalski – sybirak, walczył, aby słowo „Sybir” wróciło na pomnik Golgota Wschodu
  • Robert Wierzbicki – strażnik miejski z Legnicy, karykaturzysta, niebieski Mikołaj
  • Janusz Fiebich – działa w Fundacji Barka, pomaga wrócić ludziom, którym się nie wiedzie za granicą
  • Jerzy Kucharski - ekolog, fachowe wsparcie dla przeciwników budowy odkrywki pod Legnicą
  • Aneta Adamek – wokalistka chojnowskiego zespołu Azymut R, teraz śpiewa w grupie Flowers

Po zliczeniu głosów tytuł „Osobowości Roku 2011” otrzymał Jan Kusek – komendant jednostki Ratowniczo-Poszukiwawczej Baryt w Stanisławowie, który zdobył aż 375 głosów. Tuż za uplasowała się laureatka międzynarodowego konkursu wokalnego – legniczanka Adriana Ferfecka zdobywając 316 głosów. Trzecie miejsce przypadło prezesowi Stowarzyszenia Kibiców Tylko Miedź – Krzysztofowi Piotrowskiemu – 236 głosów.

Miejsce tuż za podium z ilością głosów 170 zajął przesympatyczny karykaturzysta i strażnik miejski, chojnowianin – Robert Wierzbicki. 8 głosów mniej otrzymał zaś nasz burmistrz – Jan Serkies. 8 miejsce przypadło Anecie Adamek, wschodzącej gwieździe piosenki z naszego miasta (66 głosów).

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, już sama nominacja jest sporym wyróżnieniem!


A jak głosowali(by) Czytelnicy Portalu CHOJNOW.PL?


Źródło: Panorama Legnicka


Komentarze

Zastanawiam się co tam robi nazwisko (pana)Fiebich. Jak mi wiadomo to on tylko oszukuje ludzi a nie pomaga dowodem jest to że w tamtym roku sam oszukał Fundacje Barka,oraz wielu naiwnych ludzi.A głosy to od rodziny ,bo kto go poznał to wie kto to:) Gratulacje dla pana Wierzbickiego i naszego burmistrza.
zgłoś komentarz
No jasne, ze w takich plebiscytach glosy sa przede wszystkim od rodziny, znajomych, a czasem nawet samego kandydata:), dlatego ja do takich akcji podchodze z przymruzeniem oka.
zgłoś komentarz
Do nitro. Zgadzam się z Tobą również znam P. Fiebicha i wiem że oszukuje ludzi. Ten Pan dużo bajek opowiada, zaczepia ludzi bajeruje co to nie on, co on nie potrafi załatwić itp itd. Tylko zapytajcie się tego Pana dlaczego kupę czasu już nie pracuje i siedzi w domu tylko żona zasuwa za niego skoro tyle może. Wstyd jak taka osoba może być nominowana.
zgłoś komentarz
No boli to boli oj nie których. Anonimowo jasne to Pan Janusz Ma Czarną D...ę.Wiecie Państwo czy nie. No zatrudniam tego Pana już parę lat chyba jak tylko wrócił za granicy i nie przypominam sobie. Sumienny pracowity , nie zapija,wywiązuje się ze swoich obowiązków.Widzę że Państwo uczestniczący w tej dyskusji wie najlepiej , a może tak na swój czubek nosa spojrzeć a później na czyjś. Szkoda mi Państwa oj szkoda, tylko ostrożnie proszę bo z zazdrości można dostać zawału. A tak na koniec mała maksyma z ewangelii " Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem".
zgłoś komentarz
Do jan23 nawet tutaj nie może pan pisać sam tylko przez kogoś,w opowieściach i fantazji zawsze pan Fiebich jest dobry ale ja napisałem do Barki i pani Ewa Sadowska wyjaśniła mi w jakich okolicznościach rozstała się Fundacja i co na wyrabiał ten pan więc nie ma mowy o zazdrości bo nie ma o co,a ewangelie cytować to jest w stylu pana Fiebicha.
zgłoś komentarz
"Jan Serkies – burmistrz, który rewitalizuje zabytkowy rynek w Chojnowie"

Przepraszam to jakieś jaja ??? S-F może ! Czy zadający pytanie mógł by wytłumaczyć co to znaczy ! czyli admin forum .Co ma na myśli admin pisząc Jan Serkies remontuje rynek ? bardzo to stwierdzenie mnie nurtuje i jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe .
Proszę podać jaka firma robi remont za ile ,kto za to płaci i skąd płacący ma na to środki a następnie proszę się nie wygłupiać z takimi stwierdzeniami bo obrażają mieszkańców gminy Chojnów.
Serkies jedyne co robi to "czpkuje" w kościele wszystkim jak co niedziela się spóźnia na msze i przed wyborami rozdaje starszym dewotkom pomarańcze pod kościołem. Może i Serkies podjął decyzję o remoncie rynku i doprowadził do tego że jest remontowany ,taka jego praca aby wydawać publiczne pieniądze .
Dziwi mnie że osoba publiczna na takim stanowisku bierze udział w takim plebiscycie ,to dość dziwne .
zgłoś komentarz
@psymon - to pytanie proszę kierować do Panoramy Legnickiej.
zgłoś komentarz
@psymon - to pytanie proszę kierować do Panoramy Legnickiej.
Rozumie administratorze że podałeś tylko info z Panoramy legnickie ale czy coś ciebie krępuje przed skomentowaniem ,sprostowaniem jej.
Czy nadal będą w Chojnowie "wybudowane" :) przez burmistrza Orliki i basen jak przed wyborami informowały nas plakaty jego partii ,teraz chłop ciężko pracuje i remontuje rynek za swoje .

zgłoś komentarz
Dobre sobie psymon. Na pewno nasz zarzadca sam ciezko tyra. Mamy tu firmy ktore dojezdzaja. Rynek rozwalony ze przejsc nie mozna. Mam tylko nadzieje ze finalnie bedzie to cos ladnego.
zgłoś komentarz
A co robi w plebiscycie Aneta Adamek.Czym ona się przysłużyła miastu,to jakaś paranoja.W historii miasta było więcej muzyków,którzy osiągnęli znacznie więcej,a nikt ich tu nie docenił
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.