Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum arena PWSZ Legnica

Cisza Jak Ta w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 06 March 2012, 10:52 All comments: 1


Cisza Jak Ta w Chojnowie

W ostatnią niedzielę – 4 marca 2012 r. – w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie odbył się koncert zespołu Cisza Jak Ta. Fani poezji śpiewanej, muzyki gór dzień ten traktowali prawie jak święto – nie często Chojnów odwiedza jedna z czołowych formacji wykonujących taką muzykę. Poprosiliśmy kilka osób, które były na koncercie o wyrażenie swojej opinii na jego temat – zamieszczamy je poniżej.
A jaka jest Państwa opinia na temat koncertu zespołu Cisza Jak Ta?

Bardzo zachwycił mnie występ tego zespołu, między innymi dlatego, że poezja śpiewana od zawsze była i jest bliska mojemu sercu . Dało się odczuć więź łączącą widownię z artystami, zabawne komentarze, swobodne zachowywanie na scenie. Dużym zaskoczeniem, pozytywnym oczywiście, była wiadomość o występie kołobrzeskiej kapeli w Chojnowie, mam nadzieję, że to nie pierwszy i nie ostatni koncert o takiej tematyce.

Niestety nie miałam jeszcze okazji zobaczyć, ani poczuć zapachu Bieszczad, o których wielokrotnie mówiono, dokładniej śpiewano w piosenkach. Myślę, że nie potrzeba do tego większej zachęty niż wsłuchanie się w utwór "Bo tak Cię kocham" autorstwa Michała Łangowskiego. Najbardziej zachwyciły mnie jednak słowa piosenki "W naszym niebie" jak i również jej wykonanie. Po prostu magia.

Kto wie, może takie niebo da się odnaleźć właśnie w Bieszczadach ?

Magdalena D.


Warto było jechać aż z okolic Jeleniej Góry na niedzielny koncert zespołu Cisza Jak Ta.

Utwory z najnowszej płyty i te dobrze znane pięknie brzmiały w sali Chojnowskiego Domu Kultury.

Była poezja...była muzyka...

I oczywiście Cisza...

Hanna R.


Koncert wypadł świetnie. Muzycy dobrze się porozumiewali na scenie i całość była dobrze przygotowana. Miło słuchało się poezji pełnej miłości i szczytów gór w ciekawej muzycznej odsłonie.

Emil R.

Bardzo lubię poezję śpiewaną. Nie znałam repertuaru zespołu "Cisza jak ta", słyszałam tylko pojedyncze utwory w związku z tym postanowiłam się wybrać na koncert. I nieco się rozczarowałam. Moim zdaniem dobór repertuaru nieco nietrafiony. Poezja śpiewana to nie tylko utwory poważne i prowadzące do zadumy. Jest tak wiele pięknych wierszy wesołych i radosnych, które można zaśpiewać. Po koncercie byłam nieco "zdołowana".
Wykonanie utworów bardzo fajne, ciekawe podkłady muzyczne oraz interesujące zapowiedzi prowadzącego. To zasługuje na pochwałę. Aż 6 osób w zespole - to też ważne - daje to możliwość wykonania pięknej muzyki.
Najistotniejszy jest fakt, że taki koncert odbył się w Chojnowie, i że wzięła w nim udział spora grupa publiczności.

Agnieszka D.Comments

To smutne,że ludzie przyjeżdżają do nas z Jeleniej,Wrocławia,Głogowa,a Chojnowianie siedzą w domach,by później narzekać,że nic się nie dzieje
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform