Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Ogromne zainteresowanie Food Truckami [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 19 marzec 2018, 15:04 Wszystkich komentarzy: 0


Ogromne zainteresowanie Food Truckami [ZDJĘCIA]

Powiedzieć że weekendowy Zlot Food Trucków cieszył się dużym zainteresowaniem to tak jakby nic nie powiedzieć. Pomimo siarczystego mrozu i śniegu, setki mieszkańców Chojnowa wybrało się na Rynek, by wziąć udział w wielkim kulinarnym święcie.

Zapiekanki, burgery ze 100% wołowiny, prawdziwe belgijskie frytki, kuchnia polska, "pojechane" makarony, holenderskie kapsalony, złote paluchy Churros, włoska Piadina, grecka pita czy gorące napoje na bazie Yerba Mate i piwo z pięknych Gór Sowich... tak szeroki wybór powodował, że każdy na miejscu mógł znaleźć coś dla siebie. Na miejscu nie zabrakło również deserów. Z samochodu ozdobionego dużą węgierską flagą docierał do nas zapach kurtosza - tradycyjnego węgierskiego ciasta pieczonego na żarzącym ogniem. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się także food truck "Owoczek", z którego serwowane były świeże owoce w czekoladzie

W organizację zlotu włączył się Klub Miłośników Starej Motoryzacji Oldtimer Chojnów. Niestety, ze względu na warunki atmosferyczne i tradycyjne zaskoczenie drogowców, w niedzielę obejrzeć mogliśmy tylko kilka klasyków - ale nic to, wkrótce sierpień a wraz z nim Zlot Pojazdów Zabytkowych - wówczas nie ma szans by zima zaskoczyła drogowców.

Inną atrakcją jaka przez dwa dni towarzyszyła wydarzeniu było Kino Mobilne CINEMA9D, w którym każdy z nas mógł poczuć się jak podczas szalonej podróży rollercoasterem.

A co Wam najbardziej się podobało?
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.