Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

LZS zaprasza do udziału w Mistrzostwach Powiatu Legnickiego w Szachach Indywidualnych

Autor admin
Data utworzenia: 13 marzec 2018, 14:51 Wszystkich komentarzy: 0


LZS zaprasza do udziału w Mistrzostwach Powiatu Legnickiego w Szachach Indywidualnych

24 marca w świetlicy wiejskiej w Goliszowie odbędą się Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Szachach Indywidualnych rozgrywanych w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Zawody, oprócz wyłonienia najlepszych szachistów powiatu, stanowić będą także kwalifikacje do udziału w Finale Dolnośląskim Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi w Szachach Indywidualnych, które odbędą się 12 maja w Ścinawce Średniej.

Organizatorami mistrzostw są: powiat legnicki, gmina Chojnów, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Legnicy, Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie oraz lokalny klub LZS Mewa Goliszów. Organizatorzy za swój cel stawiają popularyzację gry w szachach w powiecie legnickim.

W mistrzostwach udział wziąć mogą mieszkańcy powiatu legnickiego ziemskiego oraz członkowie LZS, LKS, UKS, z wykluczeniem zawodników/zawodniczek zgłoszonych w klubach, nie będących członkami Dolnośląskiego Z LZS oraz Powiatowego Z LZS. Uczestnicy winni posiadać dokument tożsamości i ubezpieczenie od NW.

Organizatorzy proszą o ilościowe zgłoszenia do turnieju do dnia: 21 marca 2018 roku, pod numerem telefonu 692 541 283.

Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: juniorzy (rocznik 2000 i młodsi) oraz seniorzy (rocznik 1999 i starsi). Organizatorzy dopuszczają możliwość łączenia kategorii juniora i seniora w przypadku małej liczby zawodników zgłoszonych do danej kategorii. System rozgrywek wybrany zostanie w zależności od ilości zawodników - proponowany to system szwajcarski na dystansie 7 rund, lub "każdy z każdym".

Dla najlepszych zawodników w obydwu kategoriach wiekowych przewidziano puchary i medale; ponadto organizatorzy nagrodzą najlepszą zawodniczkę oraz najlepszego juniora młodszego (2004 i młodsi).

24 marca 2018 - Świetlica Wiejska w Goliszowie

do godziny 10:00 - przyjmowanie zgłoszeń
10:30 - otwarcie mistrzostw


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.