Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Władze gminy pamiętały o Dniu Kobiet [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 12 marzec 2018, 15:01 Wszystkich komentarzy: 0


Władze gminy pamiętały o Dniu Kobiet [ZDJĘCIA]

Przy kawie i ciastku w bardzo serdecznej i ciepłej atmosferze minęła sobota w Świetlicy Wiejskiej w Krzywej, gdzie po raz kolejny odbyły się gminne obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Jak zapewnił Wójt Andrzej Pyrz - mężczyźni o kobietach pamiętają nie tylko w dniu ich święta - To Wy drogie Panie sprawiacie, że w naszym życiu jest radość, ciepło, miłość i wiele innych pozytywnych emocji (...) Mężczyźni zabiegają o Wasze względy, kochają Was, pamiętają o Was i to nie tylko w dniu kobiet ale również podczas innych dni w roku - zaznaczył, wznosząc toast i składając życzenia wszystkim obecnym tego dnia w Krzywej przedstawicielkom płci pięknej.

Gminne Święto Kobiet nie mogło obyć się bez kwiatów dla Pań - te były wręczane przez wójta oraz Janusza Terę - radnego gminy Chojnów oraz gminnego koordynatora Michała Huzarskiego.

W części artystycznej, która rozpoczęła spotkanie, zobaczyć mogliśmy występy młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Krzywej pod przewodnictwem opiekunów - Gabrieli Zenki oraz Piotra Ficka. W drugiej części na scenie zaprezentowały się Panie z zespołu "Jaskółki" oraz Paweł Orłowski z instrumentalnym trio.

Kulminacją spotkania były warsztaty makijażu, które prezentowała przedstawicielka marki Douglas Dagmara Tylczyńska.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.