Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

LMKS SFORA Chojnów po pierwszych startach w sezonie

Author: admin
Creation date: 12 March 2018, 11:40 All comments: 0


LMKS SFORA Chojnów po pierwszych startach w sezonie

3 marca sezon startowy rozpoczął prężnie działający klub taekwondo LMKS SFORA Chojnów. Na zawodach XI Pomerania Open w Ahlbeck i Świnoujściu nasze miasto reprezentowali: Julia Domańska, Eliza Laskowska oraz Franciszek Olszewski; w tym samym czasie na turnieju dzieci, młodzików i kadetów Masters I Kolejka Ligi Taekwondo XVIII Wesołek w Kórniku prezentowali się: Hanna Czasławska, Mateusz Czasławski, Bartosz Dyrkacz, Karol Struski, Artur Dyrkacz, Mikołaj Korejko oraz Adela Korejko.

Na XI Pomerania Open ze wszystkich reprezentantów LMKS SFORA najlepiej zaprezentował się Franciszek Olszewski, który po ciężkich zmaganiach awansował do finału walk w kategorii dzieci 8-9 lat do 41 kg. Młody taekwondzista ostatecznie rywalizację zakończył na drugiej pozycji, tracąc do złota zaledwie jeden punkt.

Julia Domańska, startująca w kategorii młodzik 10-11 lat, zakończyła rywalizację na piątej pozycji; na tym samym miejscu uplasowała się Eliza Laskowska, która reprezentowała SFORĘ w kategorii kadet 12-14 lat.


W tym samym czasie siedmioro innych reprezentantów LMKS SFORA rywalizowało na turnieju dla dzieci, młodzików, kadetów w Kórniku. Do Chojnowa młodzi taekwondziści wrócili z trzema medalami - złotym i srebrnym zdobytym przez Hannę Czasławską oraz brązowym, który wywalczył Mateusz Czasławski.

Hanna Czasławska - 1. miejsce (Timio Ap 6 lat) oraz 2. miejsce (Dollyo)
Mateusz Czasławski - 3. miejsce (walki 8-9 lat)
Bartosz Dyrkacz - 5. miejsce (walki 8-9 lat)
Karol Struski - 6. miejsce (walki 8-9 lat)
Artur Dyrkacz - 6. miejsce (układ formalny poomsae)
Mikołaj Korejko - 6. miejsce (Dollyo 12-13 lat)
Adela Korejko - 8. miejsce (Dollyo 10-11 lat)


inf. fot. Taekwondo Chojnów / Radosław Dyrkacz


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.