Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

LMKS SFORA Chojnów po pierwszych startach w sezonie

Autor admin
Data utworzenia: 12 marzec 2018, 11:40 Wszystkich komentarzy: 0


LMKS SFORA Chojnów po pierwszych startach w sezonie

3 marca sezon startowy rozpoczął prężnie działający klub taekwondo LMKS SFORA Chojnów. Na zawodach XI Pomerania Open w Ahlbeck i Świnoujściu nasze miasto reprezentowali: Julia Domańska, Eliza Laskowska oraz Franciszek Olszewski; w tym samym czasie na turnieju dzieci, młodzików i kadetów Masters I Kolejka Ligi Taekwondo XVIII Wesołek w Kórniku prezentowali się: Hanna Czasławska, Mateusz Czasławski, Bartosz Dyrkacz, Karol Struski, Artur Dyrkacz, Mikołaj Korejko oraz Adela Korejko.

Na XI Pomerania Open ze wszystkich reprezentantów LMKS SFORA najlepiej zaprezentował się Franciszek Olszewski, który po ciężkich zmaganiach awansował do finału walk w kategorii dzieci 8-9 lat do 41 kg. Młody taekwondzista ostatecznie rywalizację zakończył na drugiej pozycji, tracąc do złota zaledwie jeden punkt.

Julia Domańska, startująca w kategorii młodzik 10-11 lat, zakończyła rywalizację na piątej pozycji; na tym samym miejscu uplasowała się Eliza Laskowska, która reprezentowała SFORĘ w kategorii kadet 12-14 lat.


W tym samym czasie siedmioro innych reprezentantów LMKS SFORA rywalizowało na turnieju dla dzieci, młodzików, kadetów w Kórniku. Do Chojnowa młodzi taekwondziści wrócili z trzema medalami - złotym i srebrnym zdobytym przez Hannę Czasławską oraz brązowym, który wywalczył Mateusz Czasławski.

Hanna Czasławska - 1. miejsce (Timio Ap 6 lat) oraz 2. miejsce (Dollyo)
Mateusz Czasławski - 3. miejsce (walki 8-9 lat)
Bartosz Dyrkacz - 5. miejsce (walki 8-9 lat)
Karol Struski - 6. miejsce (walki 8-9 lat)
Artur Dyrkacz - 6. miejsce (układ formalny poomsae)
Mikołaj Korejko - 6. miejsce (Dollyo 12-13 lat)
Adela Korejko - 8. miejsce (Dollyo 10-11 lat)


inf. fot. Taekwondo Chojnów / Radosław Dyrkacz


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.