Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Antykwariat z dobranockami dla dorosłych [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 09 marzec 2018, 23:10 Wszystkich komentarzy: 0


Antykwariat z dobranockami dla dorosłych [ZDJĘCIA]

Święto Kobiet w naszym mieście od wielu lat należy do amatorskiej grupy teatralnej "Antykwariat", działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. Podobnie było i w tym roku - 9 marca na scenie Domu Kultury aktorzy amatorzy zaprezentowali się w spektaklu "Dobranocki dla dorosłych" w reżyserii Barbary Słotwińskiej.

Wydarzenie, podobnie jak w latach minionych, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Chojnowa - sala widowiskowa po raz kolejny została szczelnie wypełniona. W obsadzie spektaklu znaleźli się: Dorota Chopkowicz, Krystyna Czapska, Emilia Grześkowiak, Stanisław Horodecki, Małgorzata Krzywda, Adam Pruś, Róża Rzepakowska oraz Janusz Szarek.

Występy grupy "Antykwariat" z okazji Dnia Kobiet to już chojnowska tradycja. W roku minionym aktorzy amatorzy z naszego miasta zaprezentowali się w przedstawieniu pt. "Eliksir Starości"; na tegoroczny spektakl składało się kilka bajek o mocno humorystycznym charakterze. Opowieść o dwóch wiedźmach, Dziewczynka z zapałkami, Oślepiająca Piękność, Zgadywanka, Diabeł i Dziewczyna oraz Niezawodna broń oprócz sporej dawki humoru niosły także życiowy morał.

Premiera spektaklu "Dobranocki dla dorosłych" zakończona została spotkaniem z aktorami w sąsiedniej sali tanecznej.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.