Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Urodziny oddziału Zachodniopomorskiej SKOK w Chojnowie

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 21 marzec 2018, 03:27


Urodziny oddziału Zachodniopomorskiej SKOK w Chojnowie

Na każdego z nas spada obowiązek zarządzania własnymi pieniędzmi i podejmowania finansowych decyzji. Nasze oszczędności, chcemy lokować jak najlepiej. W momencie gdy mamy w planach poważne inwestycje np. remont, samochód lub brakuje nam na bieżące wydatki, to zależy nam aby otrzymać jak najkorzystniejsze warunki. Poszukujemy też rozwiązań oszczędzających czas i wygodnych. W sferze finansów oczekujemy również fachowego, doradztwa oraz rozwiązań najlepiej dostosowanych do naszych potrzeb i możliwości.

Założona w 1993 roku Zachodniopomorska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa oferuje swoim członkom korzystne oprocentowanie lokat, bezpieczne i szybkie przelewy, niskooprocentowane pożyczki oraz ubezpieczenia. Szeroka oferta pożyczek gotówkowych jest wstanie zaspokoić różnorakie potrzeby finansowe klientów.

W placówce Zachodniopomorskiej SKOK w Chojnowie, która obchodzi w tym roku 10-lecie swojej działalności można znaleźć profesjonalne doradztwo dla szerokiej grupy klientów indywidualnych, dostosowane do różnych potrzeb i oczekiwań klientów, w dodatku w przyjaznej atmosferze.

Z tej szczególnej okazji dla członków oddziału przygotowano wyjątkową korzystną ofertę: „Pożyczkę urodzinową”.

Serdecznie zapraszamy do oddziału w Chojnowie, który dla Państwa wygody mieści przy Rynku pod numerem 14, tel. 76 81–88–325.