Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

"Trójka" zaprasza na Dni Otwarte

Autor admin
Data utworzenia: 28 luty 2018, 14:57 Wszystkich komentarzy: 0


"Trójka" zaprasza na Dni Otwarte

Już za kilka miesięcy dzieci kończące przedszkola po raz pierwszy przekroczą progi szkoły. Przed ich rodzicami bardzo ważna decyzja o tym, gdzie ich dzieci spędzą najbliższe nie 6, a 8 lat! Chojnowskie placówki stwarzają maluchom oraz ich rodzicom możliwość bliższego poznania szkół. Już 5 marca Szkoła Podstawowa nr 3 zaprasza wszystkich chętnych na Dzień Otwarty.

Jak informują przedstawiciele szkoły, w trakcie dnia otwartego będzie można zapoznać się z bazą dydaktyczną szkoły oraz nauczycielami, którzy będą do dyspozycji gości. Początek zaplanowano na godzinę 16:00.

To już kolejne wydarzenie, mające na celu promocję szkoły z ulicy Kościuszki - a wkrótce placu Reymonta - przed zbliżającym się rokiem szkolnym. 13 lutego dzieci z chojnowskich przedszkoli miały okazję gościć na wydarzeniu zorganizowanym w sali widowiskowej Domu Kultury, gdzie zaprezentowali się uzdolnieni wokalnie uczniowie z SP3, kółko taneczne "Piraci", zespół wokalny "Synkopa" oraz grupa akrobatyczna "Piramida". Kulminacją prezentacji był spektakl w wykonaniu grupy teatralnej Aja. Sporym zainteresowaniem cieszyły się także pokazy robotów.

Szkoła Podstawowa nr 3 - 5 marca 2018, 16:00

ab


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform