Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Policjanci sprawdzą, czy nie jeździmy po alkoholu i narkotykach. Trwają wzmożone działania

Autor admin
Data utworzenia: 26 luty 2018, 11:47 Wszystkich komentarzy: 0


Policjanci sprawdzą, czy nie jeździmy po alkoholu i narkotykach. Trwają wzmożone działania

Od wczesnych godzin porannych na drogach powiatu legnickiego policjanci prowadzą działania pod nazwą „Niebezpieczne promile”. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa oraz zmniejszenie liczby wypadków drogowych i ich skutków przez eliminowanie z ruchu drogowego kierujących pojazdami pozostających pod wpływem alkoholu oraz znajdujących się pod wpływem narkotyków.

- Dzisiaj, tj. 26 lutego, od wczesnych godzin porannych na drogach całego powiatu legnickiego trwają działania “Niebezpieczne promile”. W ramach akcji, których celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci skontrolują jak najwięcej kierowców i wyeliminują z dalszej jazdy tych, którzy kierują samochodami pod wpływem alkoholu lub środków odurzających - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z biura prasowego Miejskiej Komendy Policji w Legnicy.

Policjanci przypominają, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat, zakaz kierowania pojazdami do lat 15 oraz wysoka grzywna.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform