Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Amatorski Konkurs Filmowy "Chojnowskie Impresje" czas zacząć!

Autor admin
Data utworzenia: 06 marzec 2012, 09:14 Wszystkich komentarzy: 3


Amatorski Konkurs Filmowy "Chojnowskie Impresje" czas zacząć!

Zapewne wiele osób zastanawia się co znaczy video, które oglądnąć można na górze naszego Portalu. Ci co uważnie prześledzili tę ponad 3-minutową zapowiedź przygotowaną przez Gimnazjum nr 2 w Chojnowie wiedzą, że sprawa tyczy się konkursu filmowego. Tym samym pragniemy go rozpocząć i zaprosić mieszkańców miasta i gminy Chojnów do udziału!

Wspólnie z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie oraz Miejską Biblioteką Publiczną postanowiliśmy zachęcić wszystkich mieszkańców Chojnowa i okolic do wzięcia kamery w dłonie i pokazania swojej wizji zgodnej z tematem. A ten jest bardzo rozległy – video dotyczyć musi Miasta lub Gminy Chojnów, jednak sposób „zaczepienia” może być dowolny – historyczny, przyrodniczy, może przedstawiać osobistości, wydarzenia – inwencja leży w kwestii twórców.

W konkursie przewidziano również atrakcyjne nagrody, warto więc się postarać, bo poza wspaniałą zabawą jaką daje proces tworzenia liczyć można również na cenne podarki.

Uroczysty Pokaz Finałowy odbędzie się w czerwcu 2012 r. podczas którego jurorzy wybiorą najlepszy film i wręczą nagrody.

Zachęcamy do zgłoszeń - gotowe filmy dostarczyć należy organizatorom do 25 maja 2012 r.


Szczegółowy regulamin wraz z kartą zgłoszeniową znaleźć można tutaj: REGULAMIN


ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Komentarze

No to mieszkańcy miasta i gminy Chojnów bierzemy się do pracy. Myślę, że jest sporo do nakręcenia...gorących tematów nie brakuje. Czy ktoś już ma jakiś pomysł?
zgłoś komentarz
Temat niedawnego braku wody może być inspirującym...
zgłoś komentarz
Ja mam,ale nie powiem
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.