Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chopina i Drzymały wyciągnięte z objęć mroku

Autor admin
Data utworzenia: 05 luty 2018, 10:36 Wszystkich komentarzy: 2


Chopina i Drzymały wyciągnięte z objęć mroku

Zakończyły się prace związane z budową oświetlenia drogowego w ciągu ulic Michała Drzymały i Fryderyka Chopina.

O planach Urzędu Miejskiego informowaliśmy już we wrześniu. Projekt zakładał budowę oświetlenia drogowego w ciągach ulic Michała Drzymały i Fryderyka Chopina z przyłączeniem ulicy Tadeusza Kościuszki.

Do niedawna na ulicy Chopina nie było żadnego oświetlenia; w przypadku ulicy Drzymały mogliśmy mówić jedynie o oświetleniu punktowym trzema oprawami zainstalowanymi na elewacji budynków mieszkalnych po stronie północnej.

W ramach prac zainstalowanych zostało 10 nowych słupów oświetleniowych, z czego 7 stanęło wzdłuż ulicy Drzymały, a 3 wzdłuż ulicy Chopina. Na miejscu odtworzono także nawierzchnię chodnika.

Zadanie zrealizowane zostało przez wybraną w przetargu firmę ENERGOKAB z Lubania. Koszt inwestycji przekroczył 179 tysięcy złotych.
Komentarze

Ciekawe kiedy ulica Leśna zostanie wyciągnięta z objęć mroku. Może miasto założy choć jedną lampę.
zgłoś komentarz
Ale biegunka w Ratuszu! Gra o koryto rozpoczęta!Plebsowi rzuci się parę ochłapów,zatka pyski paroma latarniami i załatanymi dziurami w jezdni i następne 4 lata można pierdzieć w stołek!A gdzie te inwestycje?gdzie miejsca pracy?Z tą Radą i włodarzem od lat jesteśmy -MY CHOJNOWIANIE-w czarnej d..pie!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.