Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 01 luty 2018, 19:25 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

W tym tygodniu chojnowskie Kino Kultura proponuje seanse dla miłośników komedii romantycznych. Nie zabraknie również czegoś dla najmłodszych widzów. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem na nadchodzący weekend.

GNOMY ROZRABIAJĄ

piątek, godz. 16.00

sobota, godz. 16.00

Film animowany dedykowany najmłodszym kinomaniakom. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Jerzego Stuhra, Olafa Lubaszenko oraz Roberta Górskiego.

Fabuła filmu skupia się na małej Chloe, która wraz ze swoją mamą przeprowadza się do nowego miasta, gdzie czeka ją mnóstwo przygód. Po pierwsze musi stawić czoła nowej rzeczywistości i otoczeniu. Nowy dom jest bardzo klimatyczny – to stary, tajemniczy budynek; w przylegającym do niego ogrodzie znajduje się osobliwa kolekcja ogrodowych krasnali, które pewnego dnia… ożywają! Okazuje się, że skrzaty są legendarnymi strażnikami broniącymi świata przed pozaziemskimi istotami. Dzielna Chloe wraz ze swoim nowym przyjacielem z sąsiedztwa dołączają się do akcji ratowania świata – czy wraz z krasnalami powstrzymają zagrożenie? Jak zapewniają twórcy animacji: bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

PODATEK OD MIŁOŚCI

piątek, godz. 18.00; 20.00

sobota, godz. 18.00; 20.00

Nowa polska komedia romantyczna w reżyserii Bartłomieja Ignaciuka. W rolach głównych zobaczymy Aleksandrę Domańską i Grzegorza Damięckiego.

Pełna humoru opowieść, której bohaterką jest Klara – surowa inspektor z Urzędu Skarbowego. W wyniku zbiegu okoliczności trafia w barze na cynicznego, lecz pełnego uroku Mariana. Trzeba przyznać, że rozmowa nie przebiega zbyt dobrze. Następnego dnia okazuje się, że Marian ma kłopoty podatkowe, a jego sprawa zostaje przypisana… Klarze. Mogłoby się wydawać, że los Mariana jest już przesądzony, lecz w tym momencie następuje ciąg niespodziewanych wydarzeń, a bohaterowie… zakochują się w sobie. Oboje popadają z tego powodu w niemałe kłopoty. Jak zakończy się ta historia? Tego Wam nie zdradzimy, ale możecie być pewni, że na brak śmiechu podczas seansu nie będziecie mogli narzekać.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.