Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Rozliczenia podatkowe w chojnowskim Ratuszu

Author: admin
Creation date: 24 February 2018, 14:14 All comments: 0


Rozliczenia podatkowe w chojnowskim Ratuszu

W każdą środę od 7 marca do 25 kwietnia w siedzibie Urzędu Miejskiego będzie czynny dodatkowy punkt przyjmowania zeznań podatkowych. Na miejscu będzie można także uzyskać informacje, które pomogą nam przy rozliczeniu.

Punkt zorganizowany w pokoju nr 3 Urzędu Miejskiego będzie czynny od 7 marca do 25 kwietnia 2018 roku w każdą środę, w godzinach od 8:00 do 15:00.

- W punkcie będzie można pobrać formularze rozliczeń podatkowych, złożyć zeznanie podatkowe oraz uzyskać informacje dotyczące rozliczenia dochodów za 2017 r. W dniu dyżuru będzie istniała również możliwość złożenia zeznania drogą elektroniczną (w związku z powyższym prosimy o przygotowanie kwoty przychodu uzyskanego w 2016 r.) - informuje Naczelnik Urzędu Skarbowego w Legnicy.

Pomocną dłoń w zakresie zeznań podatkowych wyciąga także Urząd Gminy Chojnów, gdzie można otrzymać czyste formularze PIT. Ponadto każda osoba może uzyskać broszurę ze szczegółowym opisem, jak wypełnić PIT. Druki znajdują się na parterze obok punktu informacyjnego.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.