Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Rozliczenia podatkowe w chojnowskim Ratuszu

Autor admin
Data utworzenia: 24 luty 2018, 14:14 Wszystkich komentarzy: 0


Rozliczenia podatkowe w chojnowskim Ratuszu

W każdą środę od 7 marca do 25 kwietnia w siedzibie Urzędu Miejskiego będzie czynny dodatkowy punkt przyjmowania zeznań podatkowych. Na miejscu będzie można także uzyskać informacje, które pomogą nam przy rozliczeniu.

Punkt zorganizowany w pokoju nr 3 Urzędu Miejskiego będzie czynny od 7 marca do 25 kwietnia 2018 roku w każdą środę, w godzinach od 8:00 do 15:00.

- W punkcie będzie można pobrać formularze rozliczeń podatkowych, złożyć zeznanie podatkowe oraz uzyskać informacje dotyczące rozliczenia dochodów za 2017 r. W dniu dyżuru będzie istniała również możliwość złożenia zeznania drogą elektroniczną (w związku z powyższym prosimy o przygotowanie kwoty przychodu uzyskanego w 2016 r.) - informuje Naczelnik Urzędu Skarbowego w Legnicy.

Pomocną dłoń w zakresie zeznań podatkowych wyciąga także Urząd Gminy Chojnów, gdzie można otrzymać czyste formularze PIT. Ponadto każda osoba może uzyskać broszurę ze szczegółowym opisem, jak wypełnić PIT. Druki znajdują się na parterze obok punktu informacyjnego.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.