Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

OSP Jaroszówka zbiera pieniądze na nowy sprzęt ratujący życie i liczy na Wasze wsparcie

Autor admin
Data utworzenia: 27 luty 2018, 14:39 Wszystkich komentarzy: 1


OSP Jaroszówka zbiera pieniądze na nowy sprzęt ratujący życie i liczy na Wasze wsparcie

Ochotnicza Straż Pożarna w Jaroszówce, dzięki podjętym staraniom, ma szansę pozyskania dotacji na zakup fabrycznie nowego sprzętu hydraulicznego. Dotacja pokrywa jednak zaledwie 50% wartości sprzętu - w związku z tym strażacy rozpoczęli publiczną zbiórkę pieniędzy, którą każdy nas może wesprzeć.

- Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w wyniku podjętych przez nas starań, mamy możliwość pozyskania dotacji na zakup fabrycznie nowego sprzętu hydraulicznego. Sprzęt używany jest głównie w ratownictwie drogowym, podczas katastrof budowlanych i innych. Jest to sprzęt niezbędny do ewakuacji osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Pozwala, między innymi na zrobienie dostępu do osób zakleszczonych w pojazdach i ich szybką ewakuację, cięcie karoserii, podnoszenie, rozginanie itp. Niewątpliwie, jest to sprzęt ratujący życie - informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaroszówce - Zależy nam, by wykorzystać tę możliwość, by móc jeszcze lepiej, szybciej i sprawniej nieść pomoc osobom, znajdującym się w nagłym zagrożeniu życia lub zdrowia.

Ochotnicza Straż Pożarna w Jaroszówce z dotacji może pozyskać jedynie 50% wartości sprzętu, którego zakup do koszt rzędu od 60 000 do 100 000 złotych w zależności od parametrów technicznych, czy rodzaju akcesoriów.

- Nie możemy nie wykorzystać okazji, na zakup niezbędnego w naszej OSP sprzętu. Resztę a więc około 30 000 - 50 000 zł musimy pokryć sami. Z dotychczasowych podjętych przez nas działań wiemy, że na obecną chwilę, mamy możliwość dołożenia ok. 23 000 zł. Łatwo więc policzyć, że do realizacji brakuje nam bardzo wiele. Nie osiągniemy celu, bez Państwa wsparcia... - czytamy w opisie zbiórki.

Pomóc OSP Jaroszówka może każdy z nas. Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem serwisu pomagam.pl. Cel zbiórki określony został na 10 000 złotych - w chwili obecnej udało się zebrać 220 złotych.

Zachęcamy do pomocy: pomagam.pl/hydraulika


Komentarze

Dziękujemy serdecznie, za zamieszczenie informacji :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.