Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Zumba!

Autor Ula Puzio
Data utworzenia: 29 luty 2012, 16:22 Wszystkich komentarzy: 5


Zumba!                 Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.


Zumba...

...to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

...jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

...jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.
Dodatkowe informacje i newsy na stronie Zumby (USA).

Na zajęciach spalamy około 500 kalorii, a kolejne 500 2 godziny po treningu...czyli aż 1000 kalorii po 50 minutach ćwiczeń.

Na trening należy przynieść wodę do picia, ręcznik. Obowiązuje strój sportowy.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu - czwartek na godz. 18 w Powiatowym Zespole Szkół przy ul. Wojska Polskiego naprzeciwko budynku policji.

Wstęp: 10zł


Zajęcia prowadzi Ula Puzio - absolwentka Wychowania Fizycznego AWF Wrocław. Od 10 lat instruktor fitness, choreograf, wykładowca i szkoleniowiec.W swoim dorobku posiada wiele szkoleń i uprawnień instruktorskich w Polsce i we Włoszech w zakresie: fitness-ćwiczeń siłowych, latino dance, salsa, bachata, merengue, bosu, stretchingu, mental body, hi lo, fitball. Członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Organizator licznych imprez sportowych i artystycznych na terenie Polski. Masażysta z uprawnieniami do świecowania i konchowania uszu.

Oprócz zorganizowanych form doskonalenia samodzielnie pogłębia wiedzę w zakresie kinezyterapii, dietetyczno-treningowego wspomagania zdrowia i sprawności fizycznej oraz kardiologii wysiłkowej. Jako trener personalny z wieloletnim doświadczeniem i instruktor nordic walking skutecznie wykorzystuje aspekty ruchowe w budowaniu metod walki ze stresem i wywierania pozytywnych wartości emocjonalnych.Komentarze

super:) A jest możliwość korzystania z zajec z Karta Benefit?
zgłoś komentarz
Proponuję kontakt z prowadzącą: tel. 698-199-855.
zgłoś komentarz
czy moze ktos napisac jak wygladaja zajecia i czy jest duzo osob?
zgłoś komentarz
od ilu lat można się zapisać ?
zgłoś komentarz
Masażysta z uprawnieniami do świecowania i konchowania uszu.gdzie takie uprawnienia sie robi
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.