Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 04 styczeń 2018, 18:00 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura przewidziany na nadchodzący weekend. Co tym razem będziemy mogli zobaczyć na lokalnym dużym ekranie? Polską komedię obyczajową oraz horror amerykańskiej produkcji. Jeśli któryś z tych gatunków jest bliski waszym filmowym gustom, zapraszamy do zagoszczenia w kinowych fotelach.

CICHA NOC

piątek, godz. 17.00

sobota, godz. 17.00

Polski komediowy film obyczajowy. W głównej roli będziemy mieli okazję zobaczyć zdobywającego w ostatnim czasie coraz większą popularność Dawida Ogrodnika.

Adam pracuje za granicą, jednak na święta przyjeżdża do Polski. W wigilijny wieczór zjawia się w swoim rodzinnym domu na prowincji. Z początku jest tajemniczy, ale z czasem zaczyna zdradzać bliskim prawdziwy powód swojej wizyty i powoli wdraża ich w swoje plany. Sytuacja komplikuje się jeszcze mocniej, gdy Adam oświadcza, że wraz ze swoją dziewczyną oczekują dziecka. Nikt nie spodziewa się, jak skończy się ten świąteczny wieczór i jak duży wpływ będzie to miało na dalsze losy całej rodziny.


MOTHER!

piątek, godz. 19.00

sobota, godz. 19.00

Amerykańska produkcja z gatunku horroru. W rolach głównych zobaczymy Jennifer Lawrence w duecie z Javierem Bardem. Para pozornie wiedzie szczęśliwe życie z dala od zgiełku współczesnego świata. On jest pisarzem, ale aktualnie przeżywa kryzys twórczy. Ona przejęła na siebie wszystkie obowiązki domowe, aby umożliwić mu spokój do pracy. W pewnym momencie do drzwi ich domu puka niespodziewany gość, a za nim… kolejny i… kolejny. On wylewnie wita kolejnych gości, ona zaciska zęby i odgrywa rolę wzorowej pani domu. Skąd te nagłe odwiedziny? Co przyniosą? Jak zakończy się ta historia?

Mother! trzyma w napięciu i prezentuje nam niejednoznaczne sytuacje, które będziemy musieli samodzielnie zinterpretować.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.