Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sztuka samoobrony w Chojnowie!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 15 styczeń 2018, 10:52


Sztuka samoobrony w Chojnowie!

W ponad 20 miastach w kraju odbywają się treningi Polskiej Federacji Krav Maga i Szkoły Walki SAVBOR, w Chojnowie rozpoczęły się 9 października 2017 roku. Chojnów na tle większych miast wyróżnia się, a trenujący są w coraz lepszej formie. Warto podkreślić, że umiejętności naszych zawodników wciąż się doskonalą a miasto zyskuje na popularności.

30 grudnia na sali sportowej Gimnazjum nr 2 odbyły się egzaminy White Belt 1-3 Polskiej Federacji Krav Maga i Szkoły Walki SAVBOR. Gościem specjalnym był Krzysztof Sawicki Szef Szkolenia w Polsce, Czarny Pas 3 DAN, oficjalny reprezentant IKMA-Israel, szkoleniowiec i konsultant ds. walki w bliskim kontakcie w jednostkach specjalnych i antyterrorystycznych wojska i policji, twórca Szkoły Walki SAVBOR oraz wojskowego programu walki w bliskim kontakcie dla Sił Specjalnych - SAVBOR Tactical.

System krav maga oznacza dosłownie „walkę w bliskim kontakcie” jednak sztuka samoobrony to coś więcej, niż skuteczność, szybkość czy silny cios. „Chcemy uczyć uczęszczających na nasze treningi, głębszego spojrzenia na życie. Element wychowawczy odgrywa tu niezwykle istotną rolę. Propagowanie sportowego stylu w oparciu o wartości, które zwiększają pewność siebie, jest bardzo ważny. Można zmienić swoje życie, swoją sylwetkę i dzielić się pozytywną energią” – mówił kpt. lek. Krzysztof Sawicki.

Niecodzienny gość przyjechał do Chojnowa, by zostać mile zaskoczonym, przez intensywnie trenującą grupę, prowadzoną przez Dariusza Sywaka. Egzamin trwający kilka godzin, był wyczerpującym fizycznie zwieńczeniem okresu wszystkich spotkań. Szczęśliwi uczestniczy otrzymali dyplomy, deklarując kontynuację nauki samoobrony krav maga oraz systemu walki SAVBOR. Podziękowania skierowano także do burmistrza miasta Jana Serkiesa oraz dyrektora Gimnazjum nr 2 w Chojnowie Andrzeja Urbana, za możliwość korzystania z dogodnych warunków treningowych, na sali gimnastycznej przy ul. Konarskiego 4.

SAVBOR Team Chojnów to zgrany zespół w którym wiek, płeć czy zawód nie ma znaczenia, to grono ludzi będących ambasadorami systemu walki, którego główną zasadą jest unikanie sytuacji niebezpiecznych. Gratulujemy wszystkim dzielnym zawodnikom pasji i życzymy wielu sukcesów na kolejnych egzaminach!

Firma Dom z Keramzytu Dariusz Sywak to nie tylko budownictwo domów upiększających nasze miasto. Firma, poprzez prężnie działającą grupę Polskiej Federacji KRAVMAGA oraz Szkoły Walki SAVBOR, promuje Chojnów na terenie Polski i świata.

Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze treningi w Chojnowie!

Szkolenia odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 19.30

Instruktor: Dariusz Sywak tel. 888651398

Twój wiek i kondycja nie mają znaczenia!

Krav Maga: www.kravmaga.pro

SAVBOR: www.facebook.com/SAVBOR

Dom z Keramzytu: www.domzkeramzytu.pl