Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Finał ogólnopolskiego konkursu! Certyfikat dla chojnowskiego Żłobka!

Autor Żłobek Miejski Słoneczko
Data utworzenia: 19 grudzień 2017, 14:38 Wszystkich komentarzy: 0


Finał ogólnopolskiego konkursu! Certyfikat dla chojnowskiego Żłobka!

Z przyjemnością informujemy, że nasz Żłobek brał udział w ogólnopolskim konkursie i otrzymał certyfikat „Bezpieczny i Przyjazny Żłobek”.

Certyfikat został nadany przez Studium Prawa Europejskiego. Przyznawany jest żłobkom realizującym zadania przewidziane w konkursie, których głównym celem jest rozwijanie aktywności małych dzieci, wdrażanie do samodzielności, jak również rozpoznawanie indywidualnych potrzeb i możliwości wychowanków oraz rozbudzanie ciekawości, stymulowanie wszystkich obszarów rozwoju.

Projekt rozciągnięty był w czasie i trwał od marca do listopada 2017 roku. Polegał na „przejściu” 10 etapów m.in.: „Pogoda to nie przeszkoda”, „Pysznie, zdrowo, kolorowo”, „Dzień Wymarzonego Bohatera”, „Mały Odkrywca” i inne.

Każdy etap (określony przez regulamin konkursu) należało zrealizować, sporządzić stosowną dokumentację oraz w wyznaczonym terminie przesłać e-mailowo do jury Konkursu, po czym przechodziło się do następnego etapu. Finałowym wymogiem było sporządzenie obszernego sprawozdania obejmującego wszystkie etapy.

W realizację Projektu byli zaangażowani wszyscy pracownicy Żłobka m.in. Pani Dietetyczka, Panie Kucharki, Panie wspomagające, a całość przebiegu konkursu koordynowała Opiekunka Pani Ewa Kozołup.

Udział w Konkursie umożliwił zarówno dzieciom, Paniom, jak i zaangażowanym rodzicom zdobycie nowych doświadczeń.

Jesteśmy zmotywowani i otwarci na nowe wyzwania.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.