Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

PZS pomaga – Mikołajki w Szklarach Górnych

Autor PZS Chojnów
Data utworzenia: 15 grudzień 2017, 12:00 Wszystkich komentarzy: 0


PZS pomaga – Mikołajki w Szklarach Górnych

W tym roku po raz 13 odwiedziliśmy wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szklarach Górnych.

Tradycją stała się już wizyta u naszych koleżanek i kolegów z ośrodka i obdarowywanie ich paczkami mikołajkowymi. Zbieraniem zabawek i pieniędzy na zakup słodyczy do paczek zajęli się w tym roku uczniowie klasy II i III LO, a zaangażowanie się w akcję i przygotowanie paczek sprawiło im dużo radości.

W czasie tegorocznych odwiedzin panowała radosna atmosfera, sprzyjająca nawiązywaniu nowych przyjaźni. Mikołaj, którym w roku był Sebastian Karbowniczek, rozdał najmłodszym wychowankom ośrodka paczki, a towarzyszyły mu dwie śnieżynki – Manuela Baran i Justyna Kawecka.

Po rozpakowaniu mikołajkowych paczek dzieci cieszyły się z otrzymanych maskotek i słodyczy, a gdy pierwsze emocje opadły, wszyscy zasiedliśmy do wspólnego podwieczorku.

Ten szczególny dzień osłodziliśmy wszystkim dzieciom dzięki wsparciu Pana Stanisława Kryszczuka i Pana Andrzeja Kupczyka, którzy podarowali słodkie wypieki. Gdy wszyscy nacieszyli się smakołykami, rozpoczęła się wspólna zabawa przy muzyce. Nawiązano liczne nowe przyjaźnie, a dzieci z ośrodka nie pozwoliły nam na bierne przyglądanie się zabawie.

Mamy nadzieję, że w przyszłych latach nowi uczniowie będą kontynuować współpracę, gdyż dzieci zawsze z niecierpliwością czekają na nasze przybycie.

Za wsparcie akcji serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom z naszej szkoły, a także Starostwu Powiatowemu z Legnicy, które jako organ prowadzący szkołę mocno zaangażowało się w pomoc.

Klasa II i III LO


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.