Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Sportowe Mikołajki w klubie Talent Chojnów [ZDJĘCIA]

Author: Magdalena Rzeszowska
Creation date: 07 December 2017, 12:05 All comments: 0


Sportowe Mikołajki w klubie Talent Chojnów [ZDJĘCIA]

3 grudnia w hali sportowej przy ul. Matejki w Chojnowie, Klub Sportowy „Talent Chojnów” dla swoich najmłodszych piłkarzy zorganizował sportowe Mikołajki.

Mikołaj osobiście wybrał kilku swoich pomocników, którzy zorganizowali gry i zabawy sportowe. Był konkurs skoków na piłce, zabawa kto dłużej będzie podbijał balon, tor przeszkód i ulubiona przez wszystkich konkurencja czyli rozgrywki piłkarskie. Chociaż rywalizacja pomiędzy zawodnikami była zacięta, nie o wynik sportowy tu chodziło.

Organizatorzy nacisk położyli na dobrą zabawę, rozwijanie w zawodnikach ducha sportowej rywalizacji i pasji do uprawiania sportów zespołowych. Najważniejszym gościem całej imprezy był oczywiście Święty Mikołaj, który wszystkich zawodników obdarował słodyczami i jakże upragnionymi prezentami. Turniej to również świetna zabawa dla rodziców, którzy głośno dopingowali swoje pociechy i razem z nimi świętowali ich sukcesy. Impreza ta to połączenie aktywnego spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną z jakże upragnionymi prezentami.

Ogromne podziękowania należą się pomocnikom św. Mikołaja a mianowicie: Norbertowi Chęcińskiemu i całemu zespołowi restauracji „Pałacyk”, Panu Danielowi Wolskiemu, trenerowi Stefanowi Stal oraz Panu Piotrowi Seheniewicz.

Magdalena RzeszowskaComments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.