Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Potencjalny zabójca drogowy z gminy Chojnów w rękach policji

Autor admin
Data utworzenia: 30 listopad 2017, 11:48 Wszystkich komentarzy: 0


Potencjalny zabójca drogowy z gminy Chojnów w rękach policji

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 44-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości i wbrew zakazowi sądowemu. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 1,5 promila. Za popełniony czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

- 29 listopada br. około godziny 8:00 dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie w miejscowości Pawlikowice zauważyli i zwrócili uwagę na pojazd marki Opel, którego kierujący na ich widok gwałtownie skręcił na podwórko. Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania kierowcy. Wkrótce okazało się, że jest to alkohol oraz zakaz kierowania pojazdami - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z biura prasowego legnickiej policji - Kierowcą okazał się 44-letni mieszkaniec gminy Chojnów. W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od niego wyraźny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 1,5 promila. Jak się później okazało, mężczyzna miał aktywny zakaz kierowania pojazdami, który obowiązuje go jeszcze przez 3 lata.

Mężczyźnie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazu sądowego grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.