Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

O centrum medycznym, budżecie i inwestycjach... Za nami listopadowa sesja Rady Miejskiej [WIDEO]

Autor admin
Data utworzenia: 29 listopad 2017, 15:17 Wszystkich komentarzy: 0


O centrum medycznym, budżecie i inwestycjach... Za nami listopadowa sesja Rady Miejskiej [WIDEO]

28 listopada w sali posiedzeń chojnowskiego Ratusza odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej Chojnowa. Zachęcamy do obejrzenia zapisu wideo z posiedzenia.

W obradach udział brało 14 radnych, przedstawiciele podległych jednostek a także dyrektorzy m.in. Przychodni Rejonowej, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Gimnazjum nr 2.

Sesja rozpoczęła się sprawozdaniem burmistrza z pracy międzysesyjnej, w ramach której przybliżono kwestie m.in.: rozpoczynającej się przebudowy dworca kolejowego, trwającej budowy tymczasowego mostu na ulicy Legnickiej, przetargu na budowę kładki na ulicy Matejki czy rozpoczynającego się wkrótce montażu monitoringu miejskiego. Ponadto burmistrz Jan Serkies zaprezentował niedawne i trwające wciąż inwestycje prowadzone na zlecenie Urzędu Miejskiego na terenie Chojnowa.

Głównym tematem posiedzenia było funkcjonowanie Przychodni Rejonowej w Chojnowie, które zostało przybliżone przez dyrektora Bolesława Jakubiaka. W ramach prezentacji omówiona została kwestia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, plany na przyszłość oraz kwestie związane z budową centrum medycznego.


W drugiej części posiedzenia radni przyjęli uchwały dotyczące m.in. przekształcenia chojnowskich szkół podstawowych w szkoły ośmioklasowe, zmian w składzie Rady Społecznej Przychodni Rejonowej, pomnika przyrody przy ulicy Poźniaków czy budżetu obywatelskiego na 2018 rok.

Zobacz również:Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.