Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Młodzi piłkarze zmierzą się w Turnieju o Puchar Prezesa KGHM Zagłębia Lubin

Autor admin
Data utworzenia: 01 listopad 2017, 10:13 Wszystkich komentarzy: 0


Młodzi piłkarze zmierzą się w Turnieju o Puchar Prezesa KGHM Zagłębia Lubin

2 grudnia w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół przy ulicy Jana Matejki odbędzie się druga edycja Turnieju o Puchar Prezesa KGHM Zagłębia Lubin. Tym razem na przeciwko siebie staną drużyny żaków.

Organizatorami wydarzenia są: KGHM Zagłębia Lubin, Hotel Pałacyk, Daniel Wolski, Ruch Miejski 59-225 Chojnów oraz szkółka Talent Chojnów.

- To już druga odsłona Pucharu, w zeszłym roku rywalizowały teamy juniorskie, teraz w szranki stają Żaki - dużo młodsi piłkarze. Ruch miejski 59-225 Chojnów zawsze z radością angażuje się w takie projekty. Naprawdę miło widzieć dużo radości, zaangażowania i walki na boisku. Chcemy organizować to wydarzenie cyklicznie i kierować je do różnych grup wiekowych. Miło nam, że KGHM Zagłębie Lubin tak bardzo pomaga w organizacji tego turnieju. Serdecznie zapraszamy do hali przy ulicy Matejki w Chojnowie – reklamuje wydarzenie Adrian Wiatrowicz z ruchu miejskiego 59-225 Chojnów.

Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 9:00. Na liście zespołów, które zaprezentują się Chojnowie znalazło się 6 drużyn: Talent Bolesławiec, Akademia Piłkarska z Nowogrodźca, AKS Strzegom, Górnik Złotoryja oraz dwie drużyny, które do rywalizacji zgłosiła szkółka Talent Chojnów prowadzona przez Stefana Stala.

Piotr Seheniewicz, przez wiele lat trener młodzieżowych grup w Chojnowie, także działający w ruchu 59-225 Chojnów ma w tym roku szczególny powód do zadowolenia - Jest nam niezwykle miło, że turniej swoją obecnością uświetni Prezes Robert Sadowski i piłkarze Zagłębia. Szczególnie mnie cieszy, że jednym z gości będzie mój wychowanek z Chojnowianki – Kacper Laskowski, który z powodzeniem gra w juniorskich drużynach Zagłębia i jest reprezentantem Polski U-17.

źródło: materiały prasowe

Hala sportowa PZS - 2 grudnia 2017; 9:00

Zobacz również:Zagrali o Puchar Prezesa Zagłębia Lubin


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform