Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Policjanci z Chojnowa zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie ponad 60 działek marihuany

Autor admin
Data utworzenia: 27 listopad 2017, 13:47 Wszystkich komentarzy: 0


Policjanci z Chojnowa zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie ponad 60 działek marihuany

Policjanci Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie podjęli legitymowanie wobec 24-letniego mieszkańca Chojnowa. Nerwowe zachowanie młodego mężczyzny wzbudziło podejrzenie u funkcjonariuszy. Chwilę później poznali powód jego zachowania. Jak się okazało, mężczyzna w kieszeni kurtki miał przy sobie znaczną ilość marihuany. Za posiadanie znacznej ilość środków odurzających mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

- 4 listopada br. około godziny 20:00 policjanci Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie pełniąc służę na terenie Chojnowa podjęli interwencję na ulicy Drzymały wobec 24-latka. Młody człowiek na widok umundurowanych funkcjonariuszy zaczął nerwowo się zachowywać. To nie uszło uwadze policjantów. Szybko też poznali powód jego zachowania. Jak się okazało, mężczyzna miał przy sobie ponad 60 działek marihuany, które trzymał w kieszeni kurtki - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali mężczyznę. 24-latek przyznał się do zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełniony zyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform