Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 23 listopad 2017, 20:48 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

DWIE KORONY

piątek, godz. 16.00

Film dokumentalny polskiej produkcji w reżyserii Michała Kondrata. W głównych rolach zobaczymy Adama Woronowicza, Cezarego Pazurę, Arkadiusza Janiczka, Macieja Musiała, Dominikę Figurską i Antoniego Pawlickiego. Film opowiada historię niezwykle ważnej postaci, jaką był Maksymilian Kolbe. Poznajemy najważniejsze, nieznane dotąd powszechnie fakty z jego biografii, począwszy od dzieciństwa aż do heroicznego oddania życia za współwięźnia w Auschwitz. W filmie wypowiadają się wybitni znawcy życia Kolbego oraz osoby, które znały go prywatnie.

Film z całą pewnością ważny i warty zobaczenia.

NAJLEPSZY

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

Dramat polskiej produkcji. Film opowiada historię młodego Polaka, który wzbudził zachwyt wielu ludzi na całym świecie, a wśród własnych rodaków wciąż jest mało znany. Tytułowym Najlepszym jest postać inspirowana Jerzym Górskim, który po wielu życiowych niepowodzeniach skupił się na realizowaniu się w sporcie. Ukoronowaniem morderczych treningów i przełamywania własnych barier oraz przekraczania granic, które wydawały się nie do przejścia jest ukończenie przez niego biegu śmierci oraz ustanowienie rekordu świata w Triathlonowych Mistrzostwach Świata. Górski pokonał dystans Double Ironman z czasem 24h 47 min. i 46 sek.

Ten sukces nie byłby jednak możliwy, gdyby nie bliskie osoby, które wspierały Najlepszego i nie zwątpiły w niego nawet wtedy, gdy on sam w siebie nie wierzył.

LISTY DO M. 3

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

Listy do M. od pierwszej edycji biją rekordy popularności i zbierają pozytywne recenzje. Film sukces zawdzięcza świetnemu humorowi, dynamicznej akcji, doskonałej ścieżce dźwiękowej oraz przede wszystkim doskonałej obsadzie. W rolach głównych występuje bowiem śmietanka polskiego kina, m.in. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Magdalena Różdżka oraz Izabela Kuna. Wszystko to podkreśla niezwykłe tło wydarzeń – święta Bożego Narodzenia. Któż z nas nie da się porwać magii świąt?

Przed bohaterami liczne przygody, niecodzienne zdarzenia, moc wzruszeń i wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Szybko przekonają się, że w tym niezwykłym czasie wszystko może się zdarzyć – poznają potęgę miłości, rodziny, przyjaźni oraz wiary i wybaczenia. Tak jak w poprzednich częściach, zasiadając w kinowych fotelach powinniśmy być przygotowani na silną dawkę zarówno śmiechu, jak i wzruszeń.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform