Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

X Bal Mechanika SIMP 2017 [ZDJĘCIA]

Autor Koło Terenowe SIMP
Data utworzenia: 21 listopad 2017, 13:12 Wszystkich komentarzy: 0


X Bal Mechanika SIMP 2017 [ZDJĘCIA]

4 listopada 2017 w Domu Schrama już po raz dziesiąty odbył się "Bal Mechanika SIMP 2017" zorganizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich - Koło Terenowe SIMP w Chojnowie.

W tym roku bawiliśmy się w 130 osobowej grupie członków oraz sympatyków naszego Stowarzyszenia z kół terenowych z Legnicy, Jawora, Chocianowa oraz Chojnowa. Oprawę muzyczną na żywo zapewnił zespół muzyczny „Forest”.

Przerwy w zabawie na parkiecie wypełnione były licznymi konkursami, w których do wygrania były cenne nagrody. W konkursie łączonym dla pań i panów, jako nagrody główne ufundowano atrakcyjne bony upominkowe do renomowanych sieci branży jubilerskiej oraz budowlanej. Rywalizacja jak zawsze wymagała od uczestników maksymalnej współpracy oraz przemyślanego działania przy wykonywaniu zadań. Wszystkie osoby biorące udział w konkursach otrzymały nagrody pocieszenia: żeliwne kociołki/szybkowary, wielopaki piwa, słodycze oraz koszulki SIMP-owskie.

Główną atrakcją wieczoru był występ w trzech odsłonach grupy MultiVisual, finalistów V edycji programu Mam Talent. Były to widowiskowe pokazy łączące w sobie zarówno najnowszą technikę, grę światła i dźwięku. Wszystko to oczywiście spięte i zaprezentowane przez posiadających niesamowite zdolności żonglersko- manualne artystów prowadzących pokaz.

Zaprezentowane zostały również klasyczne style taneczne przeprowadzone przez profesjonalnych tancerzy ze studia tańca TAKT z Legnicy.

Dużą atrakcją balu był „Stół Wiejski”, przy którym często i chętnie spotykali się nasi goście. Zainteresowaniem cieszyły się również lody włoskie oraz łakocie z czekoladowej fontanny, przygotowane przez Panią Angelikę Świadkiewicz.

W losowaniu szczęśliwego biletu zwycięska para otrzymała zaproszenie na 4-dniową weekendową wycieczkę: do Budapesztu lub na Mazury – krainę wielkich jezior.

Zapewnienie należytego poziomu imprezy oraz atrakcyjnej oprawy wymagało zaangażowania przy jej realizacji wielu osób. Udało się to dzięki dużej pomocy członków naszego Koła Terenowego.
Impreza zgodnie z oczekiwaniami trwała do białego rana.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób i firm zaangażowanych w przygotowanie balu, bez których realizacja przedsięwzięcia nie była by możliwa.

W organizacji balu pomogli:

· Agencja Ochrony Pracy i Środowiska BHPE Paweł Pacuła

· Ośrodek Doskonalenia Zawodowego i Rzeczoznawstwa SIMP-EKSPERT

· Oddział SIMP w Legnicy

· Transport Ciężarowy –Tomasz Ziembowicz

· FUM Chofum w Chocianowie S.A.

· Elżbieta i Robert Ląd z Witkowa

· Invest Energy Group z Legnicy

· NTT Group z Chojnowa

· Biuro Podróży GROMAD w Chojnowie

· Pakt Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia BHP


Opracował: Zbigniew Metanowski/Piotr Kiwacz/Michał BerezowskiKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.