Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 17 listopad 2017, 12:45 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu na dużym ekranie zobaczymy pełnometrażową animację malarską Twój Vincent oraz bijące rekordy popularności Listy do M. 3.

TWÓJ VINCENT

piątek, godz. 16.00

sobota, godz. 16.00

Animowany film biograficzny. Jest to pierwsza na świecie pełnometrażowa animacja malarska. Film opowiada historię życia i tragicznej śmierci niedocenianego za życia wybitnego malarza – Vincenta van Gogha. Oryginalna produkcja przedstawia biografię malarza za pomocą jego dzieł. Szczegóły życia van Gogha opowiadają bohaterowie jego portretów, poddając w wątpliwość okoliczności jego śmierci – czy na pewno było to samobójstwo?

LISTY DO M. 3

czwartek, godz. 18.00; 20.00

piątek, godz. 18.00; 20.00

Listy do M. od pierwszej edycji biją rekordy popularności i zbierają pozytywne recenzje. Film sukces zawdzięcza świetnemu humorowi, dynamicznej akcji, doskonałej ścieżce dźwiękowej oraz przede wszystkim doskonałej obsadzie. W rolach głównych występuje bowiem śmietanka polskiego kina, m.in. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Magdalena Różdżka oraz Izabela Kuna. Wszystko to podkreśla niezwykłe tło wydarzeń – święta Bożego Narodzenia. Któż z nas nie da się porwać magii świąt?

Przed bohaterami liczne przygody, niecodzienne zdarzenia, moc wzruszeń i wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Szybko przekonają się, że w tym niezwykłym czasie wszystko może się zdarzyć – poznają potęgę miłości, rodziny, przyjaźni oraz wiary i wybaczenia. Tak jak w poprzednich częściach, zasiadając w kinowych fotelach powinniśmy być przygotowani na silną dawkę zarówno śmiechu, jak i wzruszeń.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.