Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowscy policjanci zatrzymali włamywacza

Autor admin
Data utworzenia: 15 listopad 2017, 12:32 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnowscy policjanci zatrzymali włamywacza

Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie w wyniku podjętych działań dokonali zatrzymania 20-letniego mężczyzny podejrzanego o przestępstwo przeciwko mieniu. Sprawca poruszając się pojazdem wjechał w drzwi przedsiębiorstwa, do którego chciał się włamać. Został wytypowany, a następnie zatrzymany przez policjantów. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- 13 listopada br. policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie na podstawie analizy zgromadzonego w tej sprawie materiału wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych oraz gospodarczych należących do 20-latka policjanci ujawnili pochodzące z przestępstwa mienie. Mężczyzna został przewieziony do Komisariatu Policji w Chojnowie gdzie usłyszał zarzuty - informuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda - Jak ustalili policjanci zatrzymany 20-latek poruszając się pojazdem marki opel celowo wjechał w drzwi prowadzące do budynku przedsiębiorstwa znajdującego się na terenie gminy. Mężczyzna uciekł z miejsca jak tylko włączył się alarm przeciwłamaniowy. Podczas dynamicznej ewakuacji mężczyzna zabrał jednak z terenu obiektu 20 litrowy zbiornik na paliwo.

Zatrzymany 20-letni mieszkaniec gminy Chojnów usłyszał już zarzuty, do których w całości się przyznał. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem, grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Komentarze

No nie mogę, co za durnie w tym Chojnowie :D Hahahaha nie mogę xD ale głąb
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.