Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 08 listopad 2017, 18:47 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu na dużym ekranie królować będzie długo wyczekiwana produkcja Tomasza Koneckiego – Listy do M. 3. Zaplanowane są pokazy przedpremierowe – najnowszą polską komedię romantyczną można będzie oglądać już w czwartek!LISTY DO M. 3

czwartek, godz. 18.00; 20.00

piątek, godz. 18.00; 20.00

Listy do M. od pierwszej edycji biją rekordy popularności i zbierają pozytywne recenzje. Film sukces zawdzięcza świetnemu humorowi, dynamicznej akcji, doskonałej ścieżce dźwiękowej oraz przede wszystkim doskonałej obsadzie. W rolach głównych występuje bowiem śmietanka polskiego kina, m.in. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Magdalena Różdżka oraz Izabela Kuna. Wszystko to podkreśla niezwykłe tło wydarzeń – święta Bożego Narodzenia. Któż z nas nie da się porwać magii świąt?

Przed bohaterami liczne przygody, niecodzienne zdarzenia, moc wzruszeń i wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Szybko przekonają się, że w tym niezwykłym czasie wszystko może się zdarzyć – poznają potęgę miłości, rodziny, przyjaźni oraz wiary i wybaczenia. Tak jak w poprzednich częściach, zasiadając w kinowych fotelach powinniśmy być przygotowani na silną dawkę zarówno śmiechu, jak i wzruszeń.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.