Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Złodziej w rękach chojnowskich policjantów. Kradł pieniądze przeznaczone na pomoc dzieciom

Autor admin
Data utworzenia: 03 listopad 2017, 11:38 Wszystkich komentarzy: 2


Złodziej w rękach chojnowskich policjantów. Kradł pieniądze przeznaczone na pomoc dzieciom

Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży skrzynki z pieniędzmi, służącej do charytatywnej zbiórki dla chorych dzieci. Zatrzymany przyznał się do zarzucanego mu czynu - grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Kilka dni temu dyżurny Komisariatu Policji w Chojnowie został poinformowany o kradzieży pieniędzy w kwocie ok. 700 złotych, które znajdowały się w puszce przeznaczonej na zbiórkę charytatywną dla chorych dzieci. Puszka ta znajdowała się w jednym z punktów handlowych na terenie miasta. Jak ustalili policjanci kradzieży miał dokonać młody mężczyzna, który wykorzystał chwilową nieuwagę personelu - mł. asp. Iwona Król-Szymajda z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy - Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli czynności zmierzające do jak najszybszego ustalenia sprawcy kradzieży. Okazało się, że w sklepie na terenie Chojnowa, gdzie doszło do kradzieży jest monitoring, który zarejestrował kradzież skrzynki z pieniędzmi. Policjanci Referatu Kryminalnego oglądając nagranie, szybko rozpoznali doskonale znanego im sprawcę i niezwłocznie podjęli działania zmierzające do zatrzymania zuchwałego amatora cudzego mienia.

Mężczyzna po zatrzymaniu, pewien, że jego czym pozostanie bezkarny nie potrafił ukryć swojego zdziwienia. Złodziej został przewieziony do Komisariatu Policji w Chojnowie. Na miejscu usłyszał zarzuty za które grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Komentarze

Witam,

Żadne tam 5 lat. Uciąć daw palce na pamiątkę i gość do końca życia już nic nie ukradnie.
zgłoś komentarz
Uciąć dwie ręce...nasz Burmistrz zbiera na chore dzieci a taki chuligan bierze jak swoje.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.